کد خبر: 305491 A

فرماندار تهران به ایلنا خبر داد:

ایلنا: فرماندار تهران از تخریب ۱۵۰ ساخت‌وساز غیرمجاز در تهران خبر داد.

عیسی فرهادی (فرماندار تهران) در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره ساخت‌وسازهای غیرمجاز در تهران گفت: تمامی پرونده‌ها و احکام صادر شده در این زمینه اجرایی شده است، بطوریکه ۱۵۰ مورد ساخت‌وساز غیرمجاز از سال گذشته تاکنون در تهران تخریب شده‌است.

وی افزود: در آخرین اقدام صورت گرفته ۲۲ رستوران با همکاری نیروی انتظامی، ‌راه و شهرسازی و... در منطقه کن که موجب خسارت فراوانی شد؛ تخریب شدند و هر زمان که پرونده جدیدی به دست ما برسد، قطعا در اولین فرصت اقدام خواهیم کرد.

فرماندار تهران با تاکید براینکه معتقدیم؛ هیچ ساخت‌وساز جدید و جایگزینی پس از تخریب ساخت‌وسازهای غیرمجاز در آن مکان‌ها نباید صورت بگیرد، گفت: در صورت مشاهده این اقدامات بلافاصله توسط دستگاه‌های متولی جلوی ساخت‌وساز‌ها گرفته خواهد شد.

فرهادی به افرادی که اقدام به ساخت‌وسازهای غیرمجاز می‌کنند؛ هشدار داد و از برخورد قاطع با آنها خبر داد و اظهار داشت: با تخریب‌های صورت گرفته، در حال حاضر حاشیه رودخانه کن پاکسازی شده است.

فرماندار تهران همچنین از آمادگی برای برگزاری انتخابات  پیش رو خبر داد و گفت: وزارت کشور، استانداری و بویژه فرمانداری تهران مقدمات لازم را برای برگزاری هر چه باشکوه‌تر انتخابات و مشارکت توده‌های مختلف مردم فراهم کرده است.

فرهادی اضافه کرد: همچنین فعالیتهای لازم از جمله تدارک و پشتیبانی‌ها، تربیت و آموزش نیرو‌ها در خصوص برگزاری هرچه بهتر انتخابات طبق جدول تاریخی زمانبندی شده در حال انجام است.

تخریب ساخت‌وساز غیرمجاز در تهران
نرم افزار موبایل ایلنا