کد خبر: 311777 A

در گفت‌وگو با ایلنا عنوان شد:

کارشناس سازمان هواشناسی درباره وضعیت هوای تهران توضیح داد و گفت: امشب تهران با رعد و برق، رگبار و همچنین باد شدید موقتی همراه خواهد بود و فردا نیز از بارش ها کاسته و محدود به ارتفاعات می شود.

فریبا گودرزی کارشناس سازمان هواشناسی در گفت و گو با خبرنگار ایلنا، امروز با تداوم فعالیت سامانه بارشی به صورت رگبار، باران و رعد و برق و در برخی مواقع وزش باد، در مناطقی از شمال غرب، سواحل دریای خزر، شمال شرق استان های دامنه البرز و مرکزی زاگرس بارش بارندگی ها ادامه دارد.

وی با اشاره به اینکه فردا نیز این بارش ها در  سواحل دریای خزر و شمال غرب دامنه جنوبی البرز ادامه خواهد داشت، گفت: به علت شدت بارش در استان ها آذربایجان های شرقی، جنوب آذربایجان غربی، اردبیل، گیلان، مازندران، گلستان، شمال خراسان جنوبی، تهران، البرز و سمنان شاهد آب گرفتگی رودخانه ها و مسیل ها وجود دارد.

کارشناس سازمان هواشناسی در ادامه هشدار داد که مردم از توقف در حاشیه رودخانه ها پرهیز کنند و در جاده ها به علت مه آلود بودن و کاهش دید با احتیاط برانند.

گودرزی درباره وضعیت هوای تهران توضیح داد و گفت: امشب تهران با رعد و برق، رگبار و همچنین باد شدید موقتی همراه خواهد بود و فردا نیز از بارش ها کاسته و محدود به ارتفاعات می شود.

رعد و برق هواشناسی
نرم افزار موبایل ایلنا