کد خبر: 317889 A

پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری اعلام کرد:

پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری از علاقمندان دعوت کرد تا مقالات خود را برای ارایه در اولین پنل تخصصی میراث فرهنگی و مدیریت بحران در سومین کنفرانس ملی مدیریت بحران و HSE ارسال کنند.

به گزارش ایلنا، پژوهشکده حفاظت و مرمت با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد: امروزه موضوع مدیریت بحران و آمادگی برای مقابله و رویارویی با بلایا و حوادث فاجعه بار، یکی از ارکان حفاظت پیشگیرانه در بحث میراث فرهنگی به شمار می رود که اگرچه لزوم و اهمیت آن بر اهل فن واضح است اما کمتر به شکل علمی و عملی به آن پرداخته شده است.

این اطلاعیه می افزاید ، پژوهشکده حفاظت و مرمت آثار تاریخی- فرهنگی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری با برگزاری پنل تخصصی " میراث فرهنگی و مدیریت بحران " در سومین کنفرانس ملی مدیریت بحران و HSE که در دیماه سال جاری برگزار خواهد شد، قصد ارائه تجارب، آراء و ایده های مورد نظر را دارد.

دراطلاعیه مورد نظر  از تمامی علاقمندان و همکاران بخشهای مختلف میراث فرهنگی دعوت شده است تا اصل و چکیده مقالات خود را، حداکثر تا تاریخ اول آذرماه 1394 به پژوهشکده حفاظت و مرمت آثار تاریخی فرهنگی به نشانی پست الکترونیکیrcccr@richt.ir ارسال و از طریق شماره تماس 66736782-021 نسبت به وصول آن اطمینان حاصل کنند.

گفتنی است ، علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از سایر بخش های همایش می توانند به نشانی http://dmhse.ir  مراجعه کنند.

پژوهشگاه میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری
نرم افزار موبایل ایلنا