کد خبر: 318828 A

حکیمی‌پور:

عضو کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران گفت: براساس قانون مسائل مرتبط با شهر باید در جلسات علنی به اطلاع مردم برسد و مباحث حسابرسی نیز از آن جمله است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، احمدی حکیمی‌پور در جلسه علنی امروز شورای شهر تهران ضمن تقدیر از عملکرد اعضای شورای شهر به علت دقت نظر در حسابرسی‌ها گفت: وظیفه اعضای شورا است که در حسابرسی‌ها حضور داشته باشند و باید به این موضوع در جلسات علنی شورا پرداخته شود زیرا براساس قانون باید امور شهر به شهروندان اطلاع‌رسانی شود.

وی ادامه داد: در تمامی گزارش‌های حسابرسی آمده است که در بخش‌نامه شهردار شفافیت مالی رعایت نشده است که این موضوع نشانگر آن است که شهردار نیز از شفافیت حسابرسی استقبال می‌کند.

حکیمی‌پور با اشاره به اینکه بارندگی‌های اخیر باعث شده برج آزادی که در حال مرمت است دچار آبریزش شود، اظهار کرد: ما دو جلسه مهم در سال‌های 93 و 94 درباره برج آزادی داشتیم و بنا بود تا پایان دی‌ماه سال جاری و تا پیش از برگزاری مراسم دهه فجر کار مرمت این برج به اتمام برسد.

عضو کمیسیون فرهنگی شورای شهر عنوان کرد: بارندگی‌های اخیر غیر منتظره بوده است، لذا از شهرداری محترم می‌خواهم سریعاً این موضوع را پیگیری کند تا شاهد خسارت به این بنای ارزشمند میراثی نباشیم.

 

شورای شهر تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر