کد خبر: 318852 A

قناعتی اعلام کرد:

عضو کمیسیون عمران شورای شهر تهران از بارگذاری در پهنه مرکزی شهر تهران و افزایش ترافیک در این منطقه گلایه کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، ابوالفضل قناعتی در جلسه امروز شورای شهر تهران با تاکید بر اینکه بارگذاری در پهنه مرکز بر ترافیک این منطقه می‌افزاید، گفت: در منطقه 6 شهر تهران شاهد تخلفاتی هستیم؛ چنانکه در پهنه S123 در این منطقه تنها مجوز ساخت پنج طبقه را می‌توان داد.

وی در توضیح این مطلب افزود: در شورای معماری منطقه 6، سه طبقه به این تعداد اضافه کردند که مجوز این کار را نداشتند. مالک هم تخلف کرده و دو طبقه به این طبقات اضافه کرد، چنانکه در حال حاضر این بنا دارای 10 طبقه است.

عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران با تاکید بر اینکه این موضوع به کمیسیون ماده 100 ارجاع داده نشده است عنوان کرد: چرا شهردار منطقه از این اقدامات جلوگیری نمی‌کند؟ این منطقه هر ساعت دچار ترافیک است و مردم محل نیز از این تخلفات شکایت دارند.

قناعتی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص ممنوعیت بارگذاری در تپه‌های عباس‌آباد گفت: در حال حاضر در زمینی میان بانک مرکزی و مترو در این منطقه یک گودبرداری در حال انجام است، اما مشخص نیست این کار به چه دلیل انجام می‌شود و باید در این خصوص به شورای شهر اطلاع‌رسانی شود.

وی با تاکید بر اینکه هیچ کس حق ندارد در این تپه ها بارگذاری کند، اظهار کرد: براساس بیانات مقام معظم رهبری در تپه‌های عباس‌آباد تنها باید اقدام فرهنگی انجام شود.

وقوع تخلفات ساختمانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر