کد خبر: 319237 A

نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی تأکید کرد: روز ۱۳ آبان بیانگر عشق و ایمان ملت شریف ایران و به ویژه دانش آموزان و دانشجویانی است که برای سربلندی و شکوه نظام مقدس جمهوری اسلامی و برای کوتاه کردن دست استکبار و دشمنان اسلام و نظام با اراده‌ای وصف ناپذیر ایثار، فداکاری و مجاهدت کردند.

به گزارش ایلنا، متن پیام حجت الاسلام والمسلمین شهیدی به این شرح است:

«بسمه تعالی

 «سیزده آبان روز بسیار مهمی است؛ به یک معنا روز دانش‌آموز است، به یک معنا روز دانشجوست، به یک معنا روز استواری ملت ایران در مقابل ترفند استکبار است» مقام معظم رهبری

 (مدظله العالی)

روز ۱۳ آبان بیانگر عشق و ایمان ملت شریف ایران و به ویژه دانش آموزان و دانشجویانی است که برای سربلندی و شکوه نظام مقدس جمهوری اسلامی و برای کوتاه کردن دست استکبار و دشمنان اسلام و نظام با اراده‌ای وصف ناپذیر ایثار، فداکاری و مجاهدت نمودند که مصداق آن را می‌توان در تسخیر لانه جاسوسی آمریکا مشاهده نمود.

با مشاهده چنین راست قامتانی است که می‌توان گفت کوچکی سن نمی‌تواند ایمان و اعتقاد انسان‌های نیکو خصال را محدود نماید و حقیقت جویان در هر برهه از زندگی روحیه و منشی بزرگ دارند.

روز دانش آموز یادآور رشادت شهید محمد حسین فهمیده آن دانش آموز قهرمانی است که با گذشتن از خود سرلوحه تمامی نوجوانان کشور گردید چنانکه امام راحل فرمودند: «رهبر ما آن طفل سیزده ساله‌ای است که با قلب کوچک خود که ارزشش از صد‌ها زبان و قلم بزرگ‌تر است با نارنجک، خود را زیر تانک دشمن انداخت وآن را منهدم نمود و خود نیز شربت شهادت نوشید».

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره تمامی شهدای معزز دانش آموز و دانشجو این روز را به تمامی دانش آموزان و دانشجویان کشور عزیزمان تبریک عرض می‌نمایم و امید دارم با الطاف الهی در آینده‌ای نزدیک شاهد سرنگونی تمامی مستکبران جهان و رهایی مظلومان باشیم.»

 

حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی شهیدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر