کد خبر: 320626 A

رئیس کمیته عمران شورای شهر تاکید کرد:

ایلنا: سازمان تاکسیرانی باید مشخص کند در روزهای بارانی به چه علت تاکسی‌ها اقدام به سوار کردن مسافران به صورت دربست می‌کنند؟

به گزارش خبرنگار ایلنا؛ اقبال شاکری با اشاره به بارندگی‌های روزهای اخیر در شهر تهران گفت: در این روزها تاکسی‌ها زودتر بیرون بیایند و مسافران بیشتری سوار کنند و سازمان تاکسیرانی باید مشخص کند در چنین روزهایی به چه علت تاکسی‌ها اقدام به سوار کردن مسافران  به صورت دربست می‌کنند؟

وی در ادامه افزود: همچنین در روزهای بارانی اتوبوس‌ها کندتر حرکت کرده و تعدادشان نیز کمتر شده است. ضروری است معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری مسیرهای پرتردد را کنترل کند.

شاکری با بیان اینکه ضروری است نیروهای راهور ناجا در روزهای بارانی در خصوص هدایت ترافیک بیشتر کمک کنند،  اظهار کرد: امروز در خیابان ولیعصر به دلیل شکستگی لوله‌ها نشست داشتیم که باعث تشدید ترافیک شد که این مساله تقصیر هیچکس نیست.

رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران با بیان اینکه دیوان عدالت اداری به لغو برخی عوارض پایدار شهری رای داده است، تصریح کرد: لازم است جلسه مشترکی با این نهاد داشته باشیم تا از حفظ درآمدهای پایدار شهری دفاع کنیم.

اتوبوس ترافیک حمل و نقل و ترافیک شهرداری شورای شهر شورای شهر تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر