کد خبر: 320630 A

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا با اشاره به بارش باران در محورهای مواصلاتی ۱۹ استان کشور، گفت: در استان البرز نیز در باند جنوبی آزادراه تهران - کرج از پل فردیس تا پل کلارک ترافیک نیمه سنگین وجود دارد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ نادر رحمانی  در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی و جوی محورهای مواصلاتی کشور، گفت: در حال حاضر در اکثر محورهای استان مازندران، گیلان، آذربایجان شرقی و غربی، لرستان و ایلام بارش باران جریان دارد.

وی گفت: در استان‌های کهگیلویه و بویراحمد، خوزستان، فارس، کرمان، کردستان، کرمانشاه، مرکزی، قزوین و قم نیز بارش باران گزارش شده است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا افزود: در محورهای خوی، ماکو، ارومیه، میاندوآب در آذربایجان غربی، گردنه نائین در استان اردبیل، دوراهی دیزین در استان البرز، گردنه صلوات‌آباد در استان کردستان بارش برف و باران گزارش شده است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا همچنین تصریح کرد: در محور شیبلی در استان آذربایجان‌شرقی به دلیل مه‌گرفتگی، کاهش دید برای رانندگان گزارش شده است از این رو توصیه می‌شود به دلیل لغزنده بودن جاده رانندگان در هنگام تردد دقت بیشتری داشته باشند.

رحمانی گفت: در استان البرز نیز در باند جنوبی آزادراه تهران - کرج از پل فردیس تا پل کلارک ترافیک نیمه سنگین وجود دارد. سایر محورهای مواصلاتی از جو آرام و ترافیک روان برخوردار هستند.

ترافیک سنگین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر