کد خبر: 327514 A

سردار اشتری:

فرمانده ناجا از کاهش 14 درصدی تلفات جاده‌ای در اربعین امسال در مقایسه با سال گذشته در مناطق مرزی سه گانه خبرداد و گفت: امیدوارم تا پایان این مدت نیز شاهد هیچ تصادف و تلفاتی نباشیم.

به گزارش ایلنا، سردار حسین اشتری عصر امروز درحاشیه بازدید از مانیتورینگ قرارگاه ظفر در جمع خبرنگاران، اظهارداشت: قرارگاه ظفر، تا پایان ماه صفر و زمان بازگشت زائران عزیز بر پا است و استان نیز طبق روال معمول وظایف خودش را انجام خواهد داد.

وی افزود: تا به امروز، بیش از یک میلیون و 100 هزار زائر از سه مرز مهران، چزابه و شلمچه به کشور بازگشتند که بیشترین ورود از مرز مهران انجام شده است.

فرمانده ناجا با بیان اینکه آمادگی خوبی برای خدمت رسانی به زائران عزیز وجود دارد، گفت: در بحث سرویس دهی به زائران در برخی از اوقات با مشکلاتی مواجه بودیم که به همت مسئولان استان، این مشکلات برطرف شد.
وی، انعکاس اخبار زائران را مطلوب عنوان کرد و افزود: نیروی انتظامی با ظرفیت کاملی در این ماموریت بزرگ ورود پیدا کرد؛ ناجا با تمام ظرفیت از مبدا تا مقصد و بالعکس همراه زائران عزیز است.

سردار اشتری خاطرنشان کرد: همکاران خوب ما در پلیس راه، راهور، مرزبانی، گذرنامه، یگان ویژه و مجموعه‌های خدمت رسان، آماده هرگونه ارائه خدمات برای زائران عزیز هستند.

وی ادامه داد: امیدوارم زائران با پیشه کردن صبر و حوصله، همکاری مناسبی با همه دست اندرکاران خصوصاً با پلیس داشته باشند؛ انشاء الله، زوار به سلامتی به شهرهای خود بازگشته و مشکلی برای آن‌ها در طول مسیر رخ ندهد.

این مقام ارشد انتظامی کشور به تراکم ورودی زائران به شهر مهران طی چند روز آینده اشاره کرد و گفت: البته تراکم به اندازه چند روز گذشته نخواهد بود که این مستلزم داشتن همکاری لازم مردم با پلیس است؛ همکاران ما آمادگی لازم برای ارائه خدمات به زوار را دارند و انشاء الله هیچ مشکلی را در مراجعت زائران به شهر‌هایشان نخواهیم داشت.

وی درباره ورود اسباب بازی‌های مشکوک به کشور، گفت: اسباب بازی‌های مزبور از بعضی از فروشگاه‌های مشکوک در کشور عراق خریداری شده بود؛ با همکاری خوب مردم در پایانه‌های مرزی، بازرسی لازم صورت گرفته که البته تعداد آن فراوان نبود، هر چند هم اکنون در این رابطه مشکلی نداریم.

این مقام ارشد انتظامی از زائران و شهروندان خواست در صورت مشاهده موارد مشکوک به پلیس مراجعه کنند.

فرمانده ناجا از کاهش 14 درصدی تلفات جاده‌ای در اربعین امسال در مقایسه با سال گذشته در مناطق مرزی سه گانه خبرداد و گفت: امیدوارم تا پایان این مدت نیز شاهد هیچ تصادف و تلفاتی نباشیم.

سردار اشتری از مردم عزیز شهرهای مهران، چزابه و شلمچه که در هفته‌های گذشته با راه اندازی موکب‌های بین راهی از زائران پذیرایی کردند، تقدیر کرد و گفت: مردم و مسئولان استان‌های ایلام و خوزستان علاوه بر همکاری بسیار خوب با پلیس، با تمام توان و ظرفیت در بحث خدمت رسانی به زائران ورود پیدا کردند؛ امیدوارم بتوانیم مثل گذشته خدمتگزار خوبی برای مردم خصوصاً زائران اباعبدالله الحسین (ع) باشیم.

تصادف جاده سه گانه نیروی انتظامی تلفات جاده ای
نرم افزار موبایل ایلنا