کد خبر: 332332 A

در ششمین سال متوالی، شهرداری منطقه ۱۰ موفق شد؛ گواهینامه‌های نظام‌های مدیریتی خود را بدون هیچ گونه عدم انطباقی تمدید کند.

به گزارش ایلنا، با تلاش معاونت برنامه ریزی و توسعه شهری، برنامه ممیزی مراقبتی نوبت اول (شخص ثالث) جهت تمدید گواهینامه‌های نظام‌های مدیریت کیفیت (ISO ۹۰۰۱: ۲۰۰۸) و آموزش (ISO ۱۰۰۱۵: ۱۹۹۹) برگزار شد.

در این برنامه، حوزه‌های ستادی و اجرایی منطقه، توسط ممیزان شرکت «مودی اینترنشنال» (MIC)، مورد ارزیابی قرار گرفتند؛ و با نتایج بدست آمده از مشاهدات، منطقه ۱۰ بدون هیچگونه عدم انطباقی، صلاحیت خود را در جهت نگهداشت گواهینامه‌های نظام‌های مدیریتی مذکور به اثبات رساند.

سعید ابریشمی راد معاون برنامه ریزی و توسعه شهری و نماینده ارشد مدیریت در هدایت نظام‌های مدیریتی منطقه، از رویکرد مثبت مسئولان و کار‌شناسان در قبال الزامات نظام‌های مدیریتی تقدیر و تشکر کرد.

وی همچنین اظهار داشت: «عامل اصلی قدرت در هر سازمان را منابع انسانی آن تشکیل داده و نقش آن در تحقق اهداف عالی سازمان انکارناپذیر است. زیرا شیوه و روش رفتار و عملکرد این نیرو‌ها است که به طور مستقیم به کیفیت خدمات اثر می‌گذارد. خط مشی‌ها، طرح‌ها و برنامه‌ها و اجرای صحیح دیگر امور و کنترل آن‌ها به وسیله این عامل انجام می‌گیرد. آگاهی از منابع دیگر و استفاده از آن‌ها کاری است ساده ولی آماده کردن و در اختیار گرفتن و رهبری صحیح نیروی انسانی به سوی هدفی مشخص کاری مشکل است.»

در مراسم اختتامیه که با حضور شهردار، قائم مقام و دیگر مسئولین برگزار شد، فرامرز عظیمی شهردار منطقه و مدیر نظام‌های مدیریتی گفت: هدف از ورود به نظام‌های مدیریتی، دستیابی به میزانی از انطباق در شیوه مدیریت و ارائه خدمات براساس الزامات تعیین شده در استانداردهای جهانی است. انجام برنامه ممیزی، میزان انطباق ما را در موضوعات مذکور نشان داده و ما را در پیش برد اهداف عالی سازمان کمک می‌کند.

تمدید گواهینامه‌های نظام‌های مدیریتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر