کد خبر: 332340 A

فرمانده یگان ویژه نیروی انتظامی خبر داد:

فرمانده یگان ویژه نیروی انتظامی با بیان این مطلب که به تازگی دفاع شهری و مردم‌یاری نیز در دستور کار یگان ویژه قرار گرفته است، گفت: در برنامه ششم توسعه سعی داریم، تجهیزات و اقلام مورد نیاز این ماموریت جدید را تامین کنیم.

به گزارش ایلنا، سردار حسن کرمی در همایش فرماندهان و مدیران یگان ویژه نیروی انتظامی با اشاره به اینکه در حال حاضر چهار یگان در تهران، پنج تیپ در استان‌های درجه یک، هشت گردان در استان‌های درجه ۲ و هشت گروهان در استان‌های درجه ۳ داریم، اظهار داشت:  ایجاد یگان‌های واکنش سریع در دستور کار قرار گرفته است.

وی با بیان این مطلب که به تازگی دفاع شهری و مردم‌یاری نیز در دستور کار یگان ویژه قرار گرفته است، افزود:  در برنامه ششم توسعه سعی داریم، تجهیزات و اقلام مورد نیاز این ماموریت جدید را تامین کنیم.

فرمانده یگان ویژه نیروی انتظامی ادامه داد: هم اکنون و به تازگی دوربین‌های شهری کشور به مرکز فرماندهی و مانیتورینگ یگان ویژه متصل شده است.

کرمی با اشاره به تدوین سند راهبردی یگان ویژه، گفت:  براساس رایزنی‌های صورت گرفته سه رشته کار‌شناسی در دانشگاه امین راه‌اندازی شده است و رشته عملیات ویژه نیز در بهمن‌ ماه امسال دانشجو می‌پذیرد.

فرمانده یگان ویژه نیروی انتظامی همچنین در پایان از آمادگی صددرصدی در برابر در برابر تمام تهدیدات و دفاع از آرمان‌های انقلاب خبر داد.

راه اندازی رشته عملیات ویژه دانشگاه امین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر