کد خبر: 333081 A

فرمانده یگان‌های ویژه ناجا:

فرمانده یگان های ویژه ناجا در همایش سراسری فرماندهان نوپو و دسته‌های ویژه گفت: امنیت و آرامشی که امروز جامعه از آن بهره‌مند است، مرهون فداکاری سربازان گمنام امام زمان (عج) است و امروز نوپو باید با شناخت تهدیدات به سوی حرفه ای گرایی گام بردارد.

به گزارش ایلنا از  پایگاه خبری پلیس، سردار حسن کرمی؛ فرمانده یگان های ویژه ناجا درهمایش فرماندهان نوپو و دسته های ویژه سراسر کشور با بیان اینکه نیروهای ویژه پلیس باید از نظر آموزش در تمامی زمینه ها منحصر به فرد باشند، اظهار داشت: با توجه به نوع مأموریت ذاتی یگان نوپو مبنی بر مقابله با هر گونه تحرکات امنیتی از جمله مبارزه با گروگانگیری، سرقت های مسلحانه و نیزمقابله با خرابکاری، این یگان باید در نوع آموزش های خود تغییر ایجاد کرده به گونه ای که هر نفر از کارکنان به تنهایی در هر زمینه ای حرفه ای و یک نیروی ویژه باشد.

وی در خصوص مأموریت های ذاتی یگان نوپو افزود: با توجه به خطیر بودن مأموریت های محوله باید  آموزش ها و تاکتیک ها به روز باشد و این یگان، گام های گسترده ای به سوی حرفه ای گرایی بردارد.

رئیس پلیس ویژه ناجا در پایان تاکید کرد: یگان ویژه باید تجهیزات و آموزش های خود را بر اساس تهدیدات و با شناخت کامل به روز و کار آمد کند.

 

فرمانده يگان‌هاي ويژه ناجا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر