کد خبر: 334944 A

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان خبر داد:

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از انهدام دو باند بزرگ مواد مخدر و کشف یک تن و ۴۶۶ کیلو تریاک، دستگیری ۶ قاچاقچی مسلح و توقیف چهار دستگاه خودرو سبک خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار «حسین رحیمی» گفت: ماموران انتظامی شهرستان سراوان، با همکاری ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، یک باند مسلح را که قصد جا به جایی مقادیر متنابهی مواد مخدر از نقاط مرزی به سراوان با استفاده از خودرو‌های تیزرو را داشتند، شناسایی کردند.

وی افزود: با شناسایی اعضای این باند، اقدامات تخصصی و عملیاتی پلیس برای دستگیری و کشف مواد مخدر آغاز شد وپس از حدود یک هفته تلاش‌های شبانه روزی، شب گذشته ماموران در منطقه «کوهک» خودرو پژو ۴۰۵ متعلق به اعضای این باند را شناسایی کردند و در یک عملیات هدفمند با توقیف این خودرو، دو نفر از اعضای این باند بزرگ را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: ماموران در ادامه این عملیات، محل دپو مواد مخدر منتقل شده توسط این باند را در منطقه «کوهک» شناسایی کرده و طی یک عملیات هماهنگ و منسجم، پس از کنترل منطقه، از محل مورد نظر بازرسی کرده و ضمن دستگیری سه نفر دیگر از اعضای این باند، یک تن و ۱۴۱ کیلو تریاک را به همراه سه دستگاه بی‌سیم دستی کشف و یک خودرو تویوتا متعلق به این باند را توقیف کردند.

 «رحیمی» از اجرای یک عملیات موفق پلیسی شبانه در مبارزه با مواد مخدر نیز خبر داد و گفت: در این عملیات ماموران انتظامی شهرستان خاش با اشراف اطلاعاتی دو خودرو تویوتا و پژو ۴۰۵ متعلق به قاچاقچیان مسلح را در منطقه «برهان آباد» شناسایی کرده که پس از درگیری مسلحانه با سوداگران مرگ، ضمن توقیف این خودرو‌ها، ۳۲۵ کیلو تریاک را به همراه یک قبضه سلاح کلاشینکف کشف و در این رابطه یک قاچاقچی را نیز دستگیر کردند.

مبارزه با مواد مخدر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر