کد خبر: 335099 A

در مراسم امضا تفاهم نامه میان ناجا و دانشگاه خوارزمی مطرح شد؛

سرپرست دانشگاه خوارزمی گفت: دانشگاه عزم راسخی دارد که با سازمان‌ها، نهاد‌ها، مراکز علمی و اجرایی مختلف کشور همکاری علمی داشته باشد و روسای دانشکده‌های مختلف با اتکا به توانمندی‌های موجود خود، در جریان اجرایی شدن مفاد تفاهم نامه در حوزهٔ تخصصی خود قرار گیرند و به نیروی انتظامی کشور بویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر در مسئولیت خطیر و سنگینی که دارد یاری رسانند.

به گزارش ایلنا، جلسۀ بحث و گفتگو و امضای تفاهم نامه بین دانشگاه خوارزمی و پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا با حضور سردار علی مؤیدی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا و هیات همراه، محمدعلی سبحان اللهی سرپرست دانشگاه، روسای دانشکده‌های علوم زیستی، شیمی، روان‌شناسی و علوم تربیتی، حقوق و علوم سیاسی و دکتر محمد نبیونی رئیس مراکز رشد و پارک علم و فناوری در دفتر ریاست برگزار ‌شد.

سبحان اللهی به تاریخچهٔ دانشگاه اشاره کرد و گفت: دانشگاه عزم راسخی دارد که با سازمان‌ها، نهاد‌ها، مراکز علمی و اجرایی مختلف کشور همکاری علمی داشته باشد و روسای دانشکده‌های مختلف با اتکا به توانمندی‌های موجود خود، در جریان اجرایی شدن مفاد تفاهم نامه در حوزهٔ تخصصی خود قرار گیرند و به نیروی انتظامی کشور به ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر در مسئولیت خطیر و سنگینی که دارد یاری رسانند.

سردار علی مؤیدی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا خاطر نشان کرد: پلیس قصد دارد فضای مودت و همدلی در جامعهٔ اسلامی گسترده شود و با تعامل با مراکز دانشگاهی بتواند گام بلندی جهت تقویت و خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بردارد. امروز پلیس در ابعاد مختلف در حال پیشرفت است و همکاری بسیار گسترده‌ای با مراکز دانشگاهی ایران دارد.

وی افزود: پلیس مواد مخدر ساختار منحصر به فردی دارد که باعث شده از بسیاری از کشور‌ها، تجربه و دانش ارزنده تری دارد؛ از نظر آموزشی و علمی گام‌های بلندی برداشته است و از نظر ساختار و محتوایی صاحب نظر است. وی همکاری دانشگاه خوارزمی را برای بررسی عالمانهٔ معضل مواد مخدر فرصت ارزشمند و مغتنمی برشمرد و از آن بسیار استقبال کرد.

در ادامه هر یک از روسای دانشکده‌ها، با توجه به تخصص و توانمندی‌های علمی اعضای خود، نقطه نظر‌هایشان را برای اجرایی شدن تفاهم نامه در حوزهٔ تخصصی خود اعلام نمودند و در پایان تفاهم نامهٔ همکاری بین دانشگاه خوارزمی و پلیس مبارزه با مواد مخدر به امضای سرپرست دانشگاه و فرمانده پلیس مبارزه با مواد مخدر رسید.

تفاهم نامه پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا و دانشگاه خوارزمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر