کد خبر: 337780 A

مدیرکل درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران:

مدیرکل درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران از تمدید مهلت ثبت نام بیمه تکمیلی ایثارگران تا روز ۳۰ دی ماه امسال خبر داد.

به گزارش ایلنا، ایرج عربی افزود: آن دسته از ایثارگرانی که تاکنون برای استفاده از بیمه تکمیلی ثبت نام نکرده‌اند تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه ۳۰ دی ماه فرصت دارند تا با مراجعه به ادارات بنیاد شهید و امور ایثارگران که در آن دارای پرونده‌اند، تقاضای خود را برای استفاده از بیمه تکمیلی ارائه کنند.

وی همچنین اظهار کرد: ایثارگرانی که پیش از این از بیمه تکمیلی استفاده می‌کردند، نیازی به ثبت نام دوباره ندارند؛ ضمن اینکه  درخواست ثبت نام در بیمه تکمیلی فقط برای آن گروه از ایثارگرانی که تا پیش از این در فهرست بیمه‌های تکمیلی قرار نداشتند، ضروری است و سایر ایثارگران که از این خدمات بیمه‌ای بهره می‌بردند، نیازی به ثبت نام دوباره ندارند.

مدیرکل درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران تصریح کرد: آن دسته از ایثارگرانی که بیمه درمانی آنان از طریق بیمه نیروهای مسلح انجام شده است باید برای استفاده از خدمات بیمه تکمیلی به دفا‌تر بیمه‌ای نیروهای مسلح مراجعه کنند.

عربی همچنین گفت: در قرارداد جدید بیمه تکمیلی ایثارگران که با بیمه ایران منعقد شده است، پرداخت هزینه حق مراقبت آن دسته از والدین شهدا که دچار بیماری‌های صعب العلاج هستند نیز از طریق بیمه در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: بر این اساس پزشکان بیمه ایران، همراه معاونان بهداشت و درمان بنیاد با هدف بررسی وضعیت جسمی با والدین شهدای دچار بیماری صعب العلاج دیدار می‌کنند تا برای ارائه خدمات مناسب درمانی به آنان تصمیم گیری شود.

مدیرکل درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران همچنین از تحت پوشش قرار گرفتن خدمات ارتز و پروتز ایثارگران در بیمه تکمیلی خبر داد و تصریح کرد: بر اساس مصوبه تعیین شده و قرارداد جدید بیمه تکمیلی که با بیمه ایران منعقد شده است، خدمات ارتز و پروتز نیز تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار گرفته است و اعضای جامعه شاهد و ایثارگر می‌توانند در صورت نیاز از این خدمت بهره‌مند شوند.

بنیاد شهید و امور ایثارگران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر