کد خبر: 337902 A

فرمانده یگان امداد پلیس پایتخت از دستگیری یک سارق منزل توسط پلیس کوهستان در خیابان مقدس اردبیلی حین فرار خبر داد و گفت: از متهم یک قبضه سلاح کلت کمری و گاز اشک آور کشف شده است.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حسن عرب سرخی فرمانده یگان امداد پلیس پایتخت اظهار داشت: عصر روز گذشته ماموران گشت پلیس کوهستان هنگام گشت زنی در خیابان مقدس اردبیلی مشاهده کردند تعدادی از شهروندان فردی را تعقیب می‌کنند.

این مقام انتظامی گفت: ماموران بلافاصله برای بررسی موضوع وارد عمل شده و به تعقیب مرد جوان پرداختند که متهم بدون توجه به اخطار پلیس قصد داشت با خودروهای عبوری فرار کند که با سرعت عمل به موقع پلیس دستگیر و به محل بازگردانده شد.

وی عنوان کرد: با دستگیری متهم، یکی از شهروندان که خود را بعداً احمد معرفی کرد به ماموران گفت دقایقی پیش در حال خروج از منزل مشاهده کردم فردی نا‌شناس مشغول وارسی درب منزل یکی از همسایگانمان بود که به محض دیدن من متواری شد که ناچار شدیم او را تعقیب کنیم.

فرمانده یگان امداد پایتخت افزود: در بازرسی از متهم که بهنام نام داشت یک قبضه سلاح کلت کمری، یک جفت دستکش، یک عدد کلاه مشکی و یک اسپری اشک آور کشف شد.

سردار عرب سرخی در خاتمه با اشاره به اینکه متهم از سارقان سابقه دار بوده و چندین بار به اتهام سرقت دستگیر شده بود، تصریح کرد: در بازجویی‌های ابتدایی نامبرده اعتراف کرد که بعد از شناسایی منازل خالی از سکنه، قصد سرقت داشته است.

گفتنی است، ماموران متهم را به همراه اموال مکشوفه برای بررسی بیشتر در خصوص جرایم احتمالی به کلانتری ۱۶۳ولنجک انتقال دادند.

تلاش جهت دستگیری همدست وی که قبل از رسیدن ماموران از محل متواری شده بود همچنان ادامه دارد

دستگیری سارق در ولنجک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر