کد خبر: 344316 A

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان قم از برگزاری 20 دوره تکمیلی امداد و نجات برای برادارن و خواهران در استان قم خبر داد.

به گزارش ایلنا، محمد بهرامی با اشاره به این که معاونت امداد و نجات جمعیت هلال احمر به منظور تحقق شعار هر خانواده ایرانی یک امدادگر، اقدام به برگزاری دوره‌های آموزش امداد در 2 مرحله مقدماتی و تکمیلی کرده است، اظهار کرد: در این زمینه امتحان پایانی ۱۳دوره تکمیلی امداد و نجات درسال ۹۴ . برگزار شده است.

وی افزود: برای سال جاری۲۰ دوره تکمیلی برای خواهران و برادران برنامه‌ریزی شده که بیش از چهار دوره آن در بخش ها برگزار شده است تا علاقه مندان بتوانند دراین کلاس ها شرکت کنند که این برخی از این دوره‌ها تا پایان سال ادامه خواهد داشت.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان قم به اهداف برگزاری دوره‌های امداد و نجات در بخش‌ها اشاره کرد و گفت: هدف از برگزاری دوره‌های امداد و نجات در بخش‌های استان قم، پرورش نیروی انسانی امدادگر است تا جمعیت هلال احمراستان قم بتواند در هنگام بروز حوادث وسوانح به ویژه در ساعات ابتدایی وقوع، از ظرفیت‌های بومی آن منطقه استفاده کند تا تبعات حوادث و سوانح ناگوار به حداقل برسد.

 

امداد و نجات جمعیت هلال احمر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر