کد خبر: 344329 A

مدیر کل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش:

مدیر کل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: ارتقای کیفیت مراکز رفاهی فرهنگیان از برنامه های آموزش و پرورش است.

به گزارش ایلنا، فرشید سیاری در گردهمایی روسای تعاون سراسر کشور در خوزستان با قدردانی از تلاش های تیم تعاون و پشتیبانی ستاد، استان و مناطق آموزش و پرورش اظهار داشت: محدودیت های اعتباری نه تنها عاملی بر کند شدن روند حرکت و فعالیت ما در راستای ارایه خدمات به فرهنگیان کشور نبوده است بلکه مدیریت صحیح و شایسته ما را به رشد قابل قبولی از ارایه خدمات به فرهنگیان رسانده است.

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش، مدیریت صحیح منابع مالی بیمه درمان تکمیلی و سرعت و دقت نظر در رسیدگی و پرداخت هزینه ها با نظارت مستقیم و موثر این نهاد را اقدامی موثر در راستای رضایتمندی بیشتر فرهنگیان و کنترل حق بیمه آن ها برشمرد.

سیاری با اشاره به ایجاد و بهره وری پنج مرکز اسکان رایگان بیماران فرهنگی در شهرهای تهران، مشهد، اصفهان و یزد و فارس طی سال جاری از تکمیل و راه اندازی شش مرکز دیگر در شهرهای کرمان، کرمانشاه، اهواز، تبریز، ارومیه و زنجان در آینده نزدیک خبر داد.

وی توسعه و تجهیز بخش دندانپزشکی درمانگاه های فرهنگیان و افزایش تعداد پذیرش همکاران با اعمال تخفیف 20 تا 30 درصدی تعرفه های مصوب را گامی مهم در راستای پر کردن خلاء ناشی از حذف خدمات دندانپزشکی از بیمه تکمیلی درمان ذکر کرد.

سیاری از انعقاد تفاهم نامه با بانک ملی و جذب بیش از 500 میلیارد تومان وام کم بهره مرابحه به فرهنگیان سخن گفت و افزود: در ادامه ی یک هزار و دویست میلیارد تومان مرحله اول،  بخشی از مشکلات 240 هزار نفر از زنان سرپرست خانوار، مزدوجین و دانشجویان مرتفع شد.

سیاری به افزایش میزان وام دهی صندوق های وام ضروری سراسر کشور مطابق با مصوبات صندوق مرکزی و بهره مندی بیش از 430 هزار نفر فرهنگی از تسهیلات قرض الحسنه این صندوق ها اشاره و در ادامه همکاری با تعاونی های مسکن و مصرف را موفقیت آمیز خواند و اظهار داشت: حمایت های لازم از این تعاونی ها در مراجع ذیربط چشمگیر بوده است.

مدیر کل تعاون و پشتیبانی تدوین شیوه نامه جدید و پیش بینی اعتبار ویژه اسکان مسافران نوروزی و ارتقای کیفیت مراکز اقامتی آموزش و پرورش اعم از خانه های معلم و مدارس طرح اسکان را از دیگر فعالیت های این اداره کل اعلام کرد.

مدير كل تعاون و پشتيباني وزارت آموزش و پرورش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر