کد خبر: 345293 A

پیش بینی وضعیت آب و هوا در روزهای آینده؛

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد که دمای هوای بسیاری از مناطق طی امروز و فردا ۱۰ تا ۱۵ درجه کاهش خواهد یافت.

به گزارش ایلنا، بنا بر اعلام پلیس راهور، در استان های اردبیل, زنجان، قزوین وکردستان(اکثرمحورها), آشرقی( آزادراه هشترود و اهر کلیبر),آغربی(محورهای ارومیه سلماس , ارومیه مهاباد و ارومیه تبریز ),مازندران ( محورهای هراز , فیروزکوه, کیاسرسمنان و چالوس کرج ) گیلان ( محورهای دیلمان , رشت، قزوین , آستارا، اردبیل  و اسالم خلخال ) لرستان ( محور  خرم آباد بروجرد)  گلستان ( محورهای آزادشهر شاهرود و توسکستان) بارش برف اعلام شد.

در استان های مازندران  و گیلان بارش پراکنده باران اعلام شد؛ این در حالی است که سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار می باشند.

همچنین مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور  اعلام کرد که دمای هوای بسیاری از مناطق طی امروز و فردا ۱۰ تا ۱۵ درجه کاهش خواهد یافت. هوای تهران نیمه ابری تا ابری، همراه با بارش باران و برف، در بعضی ساعات وزش باد شدید و اوایل شب کاهش ابر پیش‌بینی می‌شود. بیشترین و کمترین دمای هوای پایتخت ۸ و ۲- سانتیگراد اعلام شده است.

بارش برف و باران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر