کد خبر: 359194 A

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان:

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: فعالیت داروخانه‌ هلال احمر بشردوستانه است و رقیبی برای داروخانه‌های بخش خصوصی نیست.

به گزارش ایلنا از روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوزستان، علی خدادادی اظهار کرد: هلال احمر مأوا و تکیه گاه معنوی مردم و چشم امید بسیاری از نیازمندان به هلال احمر است و می تواند زمینه ساز تسکین آلام نیازمندان باشد.

وی افزود: انتقال مکان داروخانه هلال احمر به کیانپارس موجب بهبود وضعیت کیفی آن شده است اما متأسفانه داروخانه هلال احمر به شکل سلبی و صنفی و رقیب بخش خصوصی دیده می‌شود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان تصریح کرد: توجه به بحث دارو در داروخانه هلال احمر جنبه تجاری ندارد و هیچگاه حاضر نیستیم موجب ایجاد مشکل برای همکاران خود در بخش خصوصی شویم در حالی که داروخانه هلال احمر داروها را با سود کمتر و زیان دهی به دست نیازمندان می‌رساند.

خدادادی با اشاره به اینکه هر مدیری بخواهد کار توسعه ای انجام دهد، تنگناها و مشکلاتی پیش رو خواهد داشت، ادامه داد: یکی از برنامه های امسال جمعیت هلال احمر خوزستان، آموزش های ضمن خدمت با هدف روزآمدسازی کارکنان و با توجه به کمبود نیروی نیروی تخصصی در هلال احمر است که با اجرای فعالیت های آموزشی و پژوهشی برطرف خواهد شد.

 

داروخانه‌های هلال‌احمر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر