کد خبر: 359651 A

رییس سازمان جوانان هلال احمر:

با پایان اجرای شانزدهمین طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی، رییس سازمان جوانان هلال احمر با حضور در شهرستان بدره استان ایلام، از اعضای حاضر در این طرح، تقدیر کرد.

به گزارش ایلنا، مسعود حبیبی در این مراسم با اشاره به تاثیر حضور جوانان در طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی در جهت کمک به کاهش سوانح و تصادفات، اظهار کرد: شما جوانان هلال احمری، نه تنها در سازمان جوانان و مجموعه جمعیت هلال احمر، بلکه در کل کشور به عنوان عناصر ارزشمندی شناخته می شوید. همه شما، سفیران مهربانی هستید که با حضور در طرح نوروزی، مفاهیم بلند بشردوستی و نوع دوستی را به مردم معرفی کردید.

وی با بیان اینکه حضور جوانان در انجام خدمات داوطلبانه، خاطره ایثار و از خودگذشتگی جوانان در دوران جنگ تحمیلی را زنده می کند، ادامه داد: امروز این شما هستید که ادامه دهنده راه مهربانی و مهرورزی هستید. براین اساس و با حضور شما عزیزان، سازمان جوانان برنامه های مختلفی در حوزه های گوناگون تدوین و اجرایی می کند.

حبیبی با تاکید براینکه جوانان ارزشمندترین دارایی هر کشور هستند، گفت: برای ما ارزشمند است که منسجم ترین جمعیت جوان کشور را در کنار خود داریم و با کمک این ظرفیت عظیم، طرح نوروزی امسال را در یک هزار پایگاه ثابت و سیار در سراسر کشور با حضور 20 هزار نفر از اعضا اجرایی کردیم. همچنین کمپین نه به تصادفات جاده ای نیز با کمک همه اعضا به خوبی معرفی شد و مورد استقبال قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان هلال احمر، این برنامه با حضور نماینده ولی فقیه در جمعیت استان، معاون سیاسی- امنیتی استانداری، فرماندار شهرستان بدره و مسئولان استانی و شهرستانی جمعیت هلال احمر برگزار و در پایان از فعالان طرح نوروزی امسال، تقدیر شد.

سازمان جوانان هلال احمر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر