کد خبر: 361575 A

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ خبر داد:

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از اعمال طرح ترافیک، ویژه دربی استقلال و پرسپولیس از نخستین ساعات روز جمعه در اطراف ورزشگاه آزادی خبر داد.

به گزارش ایلنا،  سردار سرتیپ سید تیمور حسینی با توجه به برگزاری شهرآورد حساس دو تیم استقلال و پرسپولیس در ساعت ۱۷ و حضور علاقمندان در استادیوم آزادی این طرح با استقرار اکیپ‌های پلیس راهور برای کنترل و مدیریت ترافیک متراکم در اطراف ورزشگاه آزادی اجرا می‌شود.

وی با اشاره به اینکه پارکینگ‌های ورزشگاه آزادی و معابر اطراف آن موظفند با ظرفیت کامل و چینش منظم پذیرای خودروهای شخصی باشند، گفت: اصل اجرای طرح ویژه ترافیک از ساعت ۱۲ روز جمعه اعمال خواهد شد.

سردار حسینی از پیش‌بینی اتوبوس و مترو برای رفت و برگشت علاقمندان به دیدن بازی در ورزشگاه، با توجه به تعداد زیاد جمعیت مشتاق خبر داد.

وی با بیان اینکه همیشه دربی استقلال و پرسپولیس مشکلاتی به لحاظ ترافیک سنگین در اطراف ورزشگاه آزادی ایجاد می‌کند ابراز امیدواری کرد با همکاری شهرداری و مسئولان ورزشگاه آزادی، مترو و اتوبوسرانی شرایط مساعدی برای رفت و آمد روان مردم فراهم شود.

سردار حسینی به مسافرت‌های پایان هفته و همزمانی بازگشت انبوه خودرو‌ها با سیل جمعیت پس از پایان بازی عصر جمعه به تهران اشاره کرد و افزود: بزرگراه‌های شهید خرازی و فتح و جاده مخصوص به عنوان مسیرهای جایگزین برای خودروهایی که از غرب به سوی به تهران در حرکتند؛ اعلام می‌شود.

وی از مردم خواست با توجه به ترافیک سنگین آزاد راه تهران- کرج با صبر و حوصله و رعایت مقررات، رانندگی کنند.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ به مردم توصیه کرد: کسانی که عصر جمعه قصد بازگشت دارند، ساعات ابتدایی روز جمعه را انتخاب کنند تا حداکثر ساعت ۱۵ به تهران برسند و درگیر ترافیک سنگین نشوند.

دربی طرح ترافیک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر