کد خبر: 368377 A

جانشین رئیس پلیس آگاهی نیروی انتظامی :

جانشین رئیس پلیس آگاهی نیروی انتظامی، دو موضوع مهم و مورد تاکید مقام معظم رهبری و فرمانده محترم ناجا مبنی بر استرداد اموال مسروقه به مال باختگان و مبارزه با شبکه های قاچاق را از اولویت های مهم پلیس آگاهی در سال جاری اعلام کرد.

به گزارش ایلنا، ‌ سردار «مسعود منفرد» موضوع سرقت را یکی از اولویت‌های پلیس آگاهی در سال ۹۴ عنوان کرد و اظهارداشت: با تشکیل قرارگاه مبارزه با سرقت در اواخر سال ۹۳ و نیز تاکیدات فرمانده محترم نیروی انتظامی، این قرارگاه به کار خود با قوت ادامه داد و با توجه به حضور پلیس‌های تخصصی و نقش موثر آن‌ها، اقدامات مثبتی در امر پیشگیری از جرم سرقت انجام شد.

وی با اشاره به ماموریت‌های مختلف پلیس آگاهی ناجا، ادامه داد: در سال جدید، دو موضوع مهم و مورد تاکید مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و فرمانده محترم نیروی انتظامی مبنی بر استرداد اموال مسروقه به مالباختگان و جلب رضایت آن‌ها و نیز مبارزه با شبکه‌های قاچاق در اولویت ماموریت‌های پلیس آگاهی ناجا قرار گرفت.

سردار منفرد خاطرنشان کرد: ادامه کار قرارگاه سرقت و پیشگیری از رشد این جرم درکشور و نیز مبارزه با قاچاق کالا و ارز همچنان در سال ۹۵ در دستور کار این پلیس است.

وی تصریح کرد: با توجه به گستردگی ماموریت پلیس آگاهی، هیچ ماموریتی به فراموشی سپرده نمی‌شود و همه به موازات یکدیگر باید انجام شود.

جانشین رئیس پلیس آگاهی ناجا همچنین درباره میزان کشف پرونده‌های قتل، گفت: بیش از ۸۶ درصد پرونده‌های قتل توسط این پلیس خیلی سریع کشف و به مقامات قضایی ارجاع داده می‌شود.

نیروی انتظامی استرداد اموال مسروقه مباره با شبکه قاچاق مبارزه با شبکه قاچاق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر