کد خبر: 368886 A

استاندار تهران:

استاندار تهران گفت که در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل باید تلاش کنیم تا واحدهای تولیدی به ظرفیت واقعی خود دست پیدا کنند.

به گزارش ایلنا به نقل از استانداری تهران، سید حسین هاشمی درباره نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید اظهار داشت: در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل باید تلاش کنیم تا واحدهای تولیدی به ظرفیت واقعی خود دست یابند؛ تصمیم‌گیری‌ها در جلسات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با هماهنگی دستگاه‌ها و بانک‌ها در استان تهران موجب شده است در این مسیر، تهران رتبه نخست را در احیای واحدهای تولیدی کسب کند.

وی افزود: در یکسال گذشته ستاد تسهیل، مشکلات خیلی از واحدهای صنعتی را نیز مرتفع ساخته و به چرخه تولید بازگردانده است.گزارش‌ها نشان می‌دهد که نتایج تصمیم‌گیری‌ها تاکنون موثر بوده است و حتی از بخش‌های خصوصی نیز در ستاد حضور دارند.

ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با حضور استاندار تهران، مسئولان استانی و نمایندگانی از دستگاه های تولیدی و صنعتی بخش خصوصی و تولید کنندگان در استانداری تهران برگزار شد. بیشتر مشکلات تولیدکنندگان در این نشست که برای رفع آنان تلاش شد شامل بدهی‌های بانکی، مالیاتی ، ضمانت‌های اجرایی و بیمه‌ای بود.

استاندار تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر