کد خبر: 369067 A

اعضای شورای شهر پایتخت طی نامه‌ای از شهرداری تهران و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای تعامل مطلوب و آماده‌سازی بموقع مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب به منظور برپایی بیست و نهمین نمایشگاه کتاب تقدیر و تشکر کردند.

به گزارش ایلنا، متن نامه تشکر اعضای شورای شهر تهران به شرح زیر است: در زمانی که تعامل بین دستگاه های مختلف اجرایی و سازمان ها از ضروریات و واجبات کشور است، دو مجموعه تحت مدیریتتان با تعامل مناسب، طلیعه نمایشگاه بزرگ شهر آفتاب را سرودند.

فقدان فضای تخصصی نمایشگاهی با مختصات ابرشهر تهران در چند سال اخیر به شدت محسوس و ملموس بوده است و ایجاد مجموعه ای با این وسعت و البته به این سرعت، اعضای شورای اسلامی شهر تهران را بر آن داشت تا از زحمات شبانه روزی کارگران ، کارمندان و مدیران شهرداری تهران و شهردار محترم  تقدیر وتشکر داشته باشند. تلاش جهادی این مجموعه قطعا از چشم دلسوزان نظام در هر دسته و گروه مخفی نخواهد ماند.

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز برای پشتیبانی نرم افزاری و فرهنگی اولین نمایشگاه در مجموعه شهر آفتاب تقدیر و تشکر می کنیم و امیدواریم حسن مطلع این نمایشگاه که با محصولات فرهنگی و کتاب، بنیان گذاری شده است، نوید روزهای مفید و موثر برای شهروندان گرانقدر باشد.

 

 

 

نمایشگاه کتاب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر