کد خبر: 371273 A

وزیر آموزش پرورش:

وزیر آموزش و پرورش با بیان این که منزلت معلم چیزی نیست که بتوان با شعار از کنار آن عبور کرد، گفت: باید تلاش کنیم منزل در کنار معیشت معلم تقویت شود.

به گزارش ایلنا، علی اصغر فانی در مراسم افتتاح همزمان 16 پروژه در 13 استان که از طریق ویدئو کنفرانس  و در ساختمان شهید رجایی برگزار شد، اظهارکرد: از همه همکارانم در ستاد و ادارات کل استان ها که با جدّیت تلاش کردند که این پروژه در مدت زمان کوتاهی به نتیجه برسد ،‌تقدیر و تشکر می کند.

وی افزود: امید است آموزش و پرورش بتواند در ادامه این فعالیت ها که امروز شاهد افتتاح همزمان 16 پروژه درمانی، رفاهی در استان های مختلف کشور بودیم ، بتوانیم در راستای رفاه بیشتر چه برای اسکان بیماران صعب العلاج و چه برای حضور آنان در مسافرت ها گام های مؤثری را برداریم.

عضو کابینه تدبیر و امید خاطرنشان کرد: تمامی این پروژه ها که امروز به صورت ویدئو کنفرانس افتتاح شد ، نه از بودجه عمومی آموزش و پرورش بلکه با استفاده درآمدهای اختصاصی و صرفه جویی هایی که آموزش و پرورش در 2 سال اخیر به کاربسته است، تأمین شده است که می تواند مصداقی از تدبیر برای استفاده از منابع در اختیار آموزش و پرورش باشد

 

وزیر آموزش پرورش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر