کد خبر: 371304 A

معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی:

معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی از آمادگی و اقدام به عنوان عوامل مهم کسب موفقیت در مأموریت های محوله این یگان نام برد.

به گزارش ایلنا، سردار ایوب سلیمانی در جمع فرماندهان و معاونان یگان های ویژه ناجا، اظهارداشت: برای یگان‌های عملیاتی همچون یگان های ویژه ناجا، با توجه به نوع مأموریت، بیش از راهبرد به دکترین نیاز داریم.

وی ادامه داد: دکترین به معنای آموزه است یعنی چیزی که باید آموخته شود و شامل قواعدی است که رعایت آنها موفقیت را در اجرای مأموریت تأمین می کند و عدم رعایتش شکست را محتوم خواهد کرد و اساس آن تجربه است البته از دانش و تکنولوژی روز هم برخوردار است.

معاون هماهنگ کننده ناجا تصریح کرد: آمادگی و اقدام دو عامل مهم برای کسب موفقیت در مأموریت های محوله یگان های ویژه ناجا است.

سردار سلیمانی تاکید کرد: اولین گام آمادگی یگانی، آمادگی فرد است و مهمترین عواملی که سبب ایجاد آمادگی هر فرد می شود، روحیه معنوی، جسمانی و علمی اوست که وقتی در کنار یکدیگر قرار می گیرند، انسان می تواند به موفقیت دست یابد.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به دکترین آمادگی اذعان داشت: دکترین آمادگی همان ملزومات سازمانی است تا کارکنان با بهره گیری از آنها بتوانند به انجام مأموریت محوله بپردازند که این مهم در یگان های ویژه باید هرچه سریعتر برطرف شود.

سلیمانی از تشکیل کمیسیون پشتیبانی ویژه یگان های ویژه ناجا خبر داد و ابراز کرد: با تشکیل این کمیسیون، به صورت تخصصی و با حضور مسئولین مربوطه، به بررسی مشکلات مطرح شده در زمینه های مختلف آموزشی، تجهیزاتی، نیروی انسانی و غیره به صورت تفکیکی خواهیم پرداخت و نسبت به رفع کردن آنها گام مؤثری خواهیم برداشت.

معاون هماهنگ کننده ناجا بیان کرد: اینکه امروز در یگان ویژه به کار تحقیقاتی پرداخته می شود خیلی خیلی مهم و نیاز اساسی این یگان به شمار می آید بنابراین با استفاده از افراد خبره، نیروهای ورزیده داخلی و همچنین استفاده از ظرفیت های بیرونی اتاق فکر تشکیل داده و راهکار ارائه دهید.

 

معاون هماهنگ كننده نیروی انتظامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر