کد خبر: 371379 A

رئیس فدراسیون ورزش دانش‌آموزی ایران خبر داد:

رئیس فدراسیون ورزش دانش‌آموزی ایران از کسب کرسی نایب رئیسی فدراسیون بین‌المللی ورزش مدارس در قاره آسیا خبرداد.

به گزارش ایلنا، فرشید ارمیان با بیان اینکه ایران در مجمع عمومی فدراسیون بین‌المللی ورزش مدارسISF، موفق شد کرسی نایب رئیسی فدراسیون جهانی در قاره آسیا را کسب کند، اظهارکرد: در پی رای‌گیری به عمل آمده و با آراء کشورهای آسیایی حاضر در مجمع ISF شامل چین، چین تایپه، قطر، هنگ کنگ، تایلند، امارات، سنگاپور و هندوستان، ایران به عنوان نایب رئیس ISF در قاره آسیا معرفی شد.

وی با ارائه توضیحاتی در خصوص ساختار تشکیلاتی فدراسیون جهانی ورزش مدارس تشریح کرد: بر اساس ساختار تشکیلاتی، فدراسیون جهانی ورزش مدارس در هر قاره ۳ پست شامل رئیس، نایب رئیس و دبیرکل دارد که کلیه امور مربوط به ISF (فدراسیون جهانی ورزش مدارس) را مدیریت می‌نماید.

رئیس فدراسیون ورزش دانش‌آموزی ایران، ادامه داد: با رای‌گیری انجام شده در مجمع ISF، اکنون در قاره آسیا چین به عنوان رئیس، ایران به عنوان نایب رئیس و هنگ کنگ به عنوان دبیرکل و به مدت چهار سال انتخاب ومعرفی شد.

گفتنی است؛ مجمع عمومی فدراسیون بین‌المللی ورزش مدارسISF با حضور ۵۵کشور عضو از ۵قاره جهان در ترکیه از چهارشنبه ۲۱اردیبهشت آغاز شد فرشید ارمیان به عنوان نایب رئیسی فدراسیون بین‌المللی ورزش مدارس در قاره آسیا انتخاب شد.

ایران قاره آسیا فدراسیون بین المللی ورزش مدارس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر