کد خبر: 374120 A

حافظی:

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر، با بیان اینکه ساختار کنونی شهرداری تهران پوسیده است و پاسخگو نیست، گفت: تنها راهکار خروج از این شرایط این است که به روش‌های نوین علمی روی بیاوریم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، رحمت‌اله حافظی در جلسه امروز شورای شهر تهران در بررسی روند اجرای برنامه پنج ساله دوم شهرداری تهران، اظهار کرد: نظارت باید مبتنی بر برنامه‌ریزی عملیاتی تعریف صورت گیرد به طوری که اهل فن بر اساس مولفه هایی برنامه عملیاتی هر حوزه اعم از معاونت، اداره کل و اداره را تعیین می کند و به دنبال آن بر اساس شاخص هایی که صاحبان فرایند تعیین می کنند ارزیابی عملکرد انجام می شود.

وی با بیان اینکه با این روش می‌توان عملکرد سطوح مختلف مدیریت شهری را رصد کرد، تاکید کرد: این برنامه امکاناتی را فراهم می کنند که تمامی مدیران شهرداری و شورای شهر تهران به اطلاعات مورد نیاز دسترسی داشته باشند این در حالیست که ساختار کنونی شهرداری تهران پوسیده است و پاسخ گو نیست، مگر اینکه به روش های نوین علمی روی بیاوریم.

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران با بیان اینکه متاسفانه مدیریت فعلی قصد استفاده از تکنولوژی های روز را ندارد، اظهار کرد: استفاده از روش های به روز دنیا، منجربه شفاف سازی عملکرد می شود و به دنبال آن باید پاسخگو باشند. اگر قصد استفاده از این روش های به روز و علمی داشته باشند تجربیاتی وجود دارد و می توانند از آن تجارب استفاده کنند.

حافظی همچنین از عدم ارائه دفترچه بودجه سال 95 به اعضای شورای شهر تهران انتقاد کرد.

 

شورای شهر تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر