کد خبر: 375505 A

مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت به ایلنا خبر داد:

ایلنا: مدیر کل عتبات سازمان حج و زیارت از تدارک 3 بسته ویژه برای سفر به عتبات در ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: در این ماه هزینه های سفر هوایی و زمینی از ۱۰ تا ۱۵ درصد ارزانتر شده است.

نظافتی (مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت) در گفت و گو با خبرنگار ایلنا، در تشریح جزییات سفر به عتبات در ماه مبارک رمضان گفت: ثبت‌نام دور جدید اعزام‌ها به عتبات آغاز شده و زائران از دهم خرداد ماه یعنی فردا عازم سفر به عتبات می‌شوند..

مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت با اشاره به اینکه در ماه رمضان بسته‌های سفرهای ۷ روزه، ۱۴ روزه و ۲۱ روزه در نظر گرفته شده است، افزود: برای اینکه زائران بتوانند روزه بگیرند، بسته‌های ۱۴ و ۲۱ روزه در نظر گرفته شده و زائران با برنامه‌ریزی می‌توانند شب‌های قدر در کربلا و یا نجف باشند.

نظافتی از کاهش هزینه‌های زمینی و هوایی سفر به عتبات در ماه رمضان خبر داد و خاطرنشان کرد: در این ماه هزینه‌ها، از ۱۰ تا ۱۵ درصد ارزانتر شده است. برای شهرهای مختلف حدود ۱۵ قیمت مشخص شده و هر درجه‌ای قیمت خاص خودش را دارد.

مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت با اعلام اینکه همچنان سفر به سامرا در بسته‌های زیارتی قرار دارد، تصریح کرد: درحالیکه قبلا به تعداد ۱۰ اتوبوس زائران به سامرا می‌رفتند اما در ماه مبارک رمضان ظرفیت اعزام‌ها به دو برابر افزایش می‌یابد.

عتبات عالیات ماه مبارک رمضان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر