کد خبر: 375541 A

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر در حکمی شاهین فتحی را به عنوان «سرپرست معاونت عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر» منصوب کرد.

به گزارش ایلنا از پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر،  ناصر چرخساز در حکم انتصاب شاهین فتحی آورده است:«نظر به تعهد و شایستگی جنابعالی و به موجب این ابلاغ به سمت «سرپرست معاونت عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر» منصوب می‌شوید. با توجه به سوابق اجرایی و مدیریتی جنابعالی انتظار می‌رود با همکاری کارشناسان خبره و صاحب‌نظر و همچنین استفاده از تمامی ظرفیت‌های موجود نسبت به ایجاد فضایی مناسب در جهت ارتقای سطح عملیاتی و مهارتی به‌ویژه در حوزه پایگاه‌های امداد و نجات، تیم‌های عملیاتی مراکز کنترل و هماهنگی عملیات در سطح کور و سایر حوزه‌های مرتبط تمام سعی و تلاش خود را به‌کار گیرید. توفیق جنابعالی را در انجام این مسئولیت حساس و خطیر از خداوند متعال خواستارم.»

گفتنی است در مراسم تودیع معاون عملیات سازمان امداد و نجات و معارفه سرپرست جدید این معاونت  که امروز در سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر برگزار شد، از زحمات حسین درویشی، معاون سابق عملیات سازمان امداد و نجات تقدیر و تشکر شد.

حکم انتصاب سرپرست معاونت عملیات سازمان امداد ونجات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر