کد خبر: 381083 A

فرمانده انتظامی گلستان:

فرمانده انتظامی گلستان گفت: پلیس امروز، پلیس اجتماعی است و باید مجهز به تکنولوزی روز باشد تا بتواند در بحران‌ها اعمال مدیریت کند.

به گزارش ایلنا از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "علی‌اکبر جاویدان" در مراسم معارفه خود به عنوان فرمانده جدید انتظامی گلستان، گفت: خدمت به مردم، توفیق بزرگی است که نصیب کارکنان انتظامی شده است.

وی گفت: شان نیروی انتظامی، خدمتگزاری خالصانه به مردم است و در این وظیفه مهم از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

فرمانده انتظامی گلستان با بیان اینکه امنیت یک مقوله چند وجهی بوده و در تولید آن همه سازمان‌ها نقش دارند، گفت: مردم، مهم‌ترین رکن تولید امنیت در جامعه هستند.

وی ادامه داد: خوشبختانه با تعامل و همکاری بسیار خوبی که در مجموعه سازمان‌ها و نهاد‌ها در سطح استان وجود دارد، وفاق جمعی برای برقراری یک امنیت پایدار در سطح استان حاصل شده که نتیجه آن ارتقاء شاخص‌های امنیتی و افزایش رضایتمندی مردم است.

سرهنگ جاویدان توجه به اولویت‌های پلیس در سال جاری را نصب‌العین ماموریت‌های خود دانست و گفت: اولویت‌های ماموریت پلیس در سال جاری به صورت ویژه در استان گلستان پیگیری خواهد شد.

وی استفاده از ظرفیت‌های مردمی خصوصا نهاد قدرتمند بسیج مردمی را سرلوحه ماموریت‌های خود بیان کرد و گفت: وجود اقوام و قومیت‌های مختلف، استان گلستان را به عنوان رنگین کمانی از اقوام در سطح استان تبدیل کرده است که از ظرفیت همه اقوام در برقراری امنیت استفاده خواهیم کرد.

سرهنگ جاویدان توجه به امر آموزش و ارتقاء سطح کارایی و دانش کارکنان را از دیگر برنامه‌های خود عنوان و تصریح کرد: پلیس امروز، پلیس اجتماعی است و باید مجهز به تکنولوزی روز باشد تا بتواند در بحران‌ها اعمال مدیریت کند.

وی در پایان ، پلیس را سرباز نظام و ولایت خواند و از همه سازمان‌ها، نهاد‌ها و مدیران دستگاه‌های اجرایی دعوت کرد در تامین امنیت پلیس را یاری کنند.

پلیس اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر