کد خبر: 381218 A

فرمانده انتظامی استان اردبیل:

فرمانده انتظامی استان اردبیل گفت: در کنار اهتمام جدی به امر پیشگیری، پلیس آگاهی باید حداکثر توان خود را روی کشف جرایم متمرکز کند.

به گزارش ایلنا از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ پاسدار "حسین عبدی" در جریان بازدید از پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اردبیل با گرامیداشت ایام معنوی و پربرکت ماه مبارک رمضان و قدردانی از اقدامات شایسته و تلاش شبانه روزی ماموران این پلیس گفت: حساسیت ماموریت های پلیس آگاهی می طلبد که نیروهای توانمند، متخصص، مجرب و متعهد در پیکره آن بکارگیری شوند.

وی با تاکید بر ضرورت افزایش و هدفمندسازی گشت های آشکار و پنهان پلیس آگاهی و احساس مسئولیت ویژه در قبال وظایف سازمانی افزود: هدف عمده ای که پلیس در اجرای مأموریت ها به دنبال کسب آن است باید با محوریت کسب رضایتمندی مردم و افزایش احساس امنیت آنان باشد.

این مقام ارشد انتظامی ضرورت التزام عملی به رعایت انضباط ظاهری و معنوی را یادآور شد و اظهار داشت: پشتکار، احساس مسئولیت، رأفت اسلامی، اقتدار قانونی و زیبندگی به اخلاقیات و معنویات  همپوشانی کامل با این موضوع مهم داشته و کارکنان انتظامی باید با همت خود به فرامین مقام معظم رهبری پیرامون حقوق شهروندی جامه عمل بپوشانند.

سرهنگ عبدی با اشاره به حساسیت مأموریت های پلیس آگاهی به ویژه در حوزه افزایش احساس امنیت عمومی که با کشف دقیق و سریع جرایم محقق می شود، افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی در کنار اهتمام به امر پیشگیری باید حداکثر توان خود را روی کشف جرایم خصوصاٌ سرقت و جرایم جنایی و اقدامات موثر در این رابطه متمرکز کنند.

وی با برشمردن حوزه های مهم مأموریتی پلیس آگاهی تصریح کرد: سازماندهی بانک های اطلاعاتی، کاربردی ساختن پیشنهادهای سازنده با هدف اثربخشی اقدامات، کنترل مجرمان و سارقان حرفه ای، کشف پیش دستانه جرایم، دقت در نگهداری اموال سازمانی و رصد اطلاعاتی فعالیت های مجرمان در مجموعه پلیس آگاهی، به عنوان محور فعالیت ها مطرح است.

فرمانده انتظامی استان اردبیل خاطر نشان کرد: باید با تلاش های خود در مردم این احساس را ایجاد کنیم که پلیس حافظ و امین جان و مال آنان است.

 

استان اردبیل پلیس آگاهی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر