کد خبر: 381260 A

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مازندران، از اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان از 12ظهر روز چهارشنبه 26 خردادماه تا ساعت 24 روز جمعه 28 خردادماه خبر داد.

به گزارش ایلنا از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "جعفر محمدنژاد"، با اعلام این خبر افزود: به منظور افزایش ایمنی، ایجاد کشش و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان از روز چهارشنبه 26 خردادماه تا پایان هفته اعمال خواهد شد.

وی گفت:تردد موتور سیکلت از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه 26 خردادماه تا ساعت 24 روز جمعه 28 خردادماه از محور کندوان (چالوس- کرج) هراز ، فیروزکوه و بالعکس ممنوع است.

سرهنگ محمدنژاد افزود:تردد موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

رئیس پلیس راه مازندران خاطر نشان کرد: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور"کرج- چالوس" ممنوع است.

وی افزود:تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 تا ساعت روز جمعه 28 خرداد ماه از کرج به سمت "مرزن آباد "ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 19 تا ساعت 24 روز جمعه از 15 کیلومتری جنوب مرزن آباد (دزدبن) به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.#

سرهنگ محمدنژاد همچنین به محدودیت های ترافیکی در محور هراز اشاره کرد و افزود: تردد کلیه تریلرها  از محور هراز ممنوع بوده و تردد کلیه کامیونها و کامیونت ها به  استثنای  حاملان  مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 6 صبح تا ساعت24 روز های چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه از محور هراز ممنوع است.

وی با اشاره به محدودیت های ترافیکی در محور" فیروزکوه" گفت: تردد کلیه تریلر ها به استثنای تریلی های حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 6 صبح تا ساعت 24 روز جمعه به علت اجرای عملیات راهسازی از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

مرکز کنترل ترافیک پلیس راه استان با خط امین 2182934 بطور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راههای استان است.

 

محورهای مواصلاتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر