کد خبر: 381316 A

یک مسئول انتظامی از کشف زمین خواری 11 میلیارد ریالی با تلاش کارآگاهان مبارزه با جرایم اقتصادی شاهرود خبرداد و گفت: 11 هزار و 688 متر مربع در حوالی این شهرستان از سال 1387 به طور غیرقانونی تصرف و حصارکشی شده بود.

به گزارش ایلنا از پایگاه خبری پلیس، سردار "روح الامین قاسمی" اظهارداشت: به دنبال دریافت شکایت اداره مسکن و شهرسازی شهرستان شاهرود در خصوص تصرف غیرقانونی 11 هزار و 688 متر از اراضی ملی، پیگیری ویژه موضوع در دستور کار پلیس آگاهی شاهرود قرارگرفت.

سردار قاسمی ادامه داد: در مراحل بعدی تحقیقات، موضوع زمین خواری تائید و اقدامات و هماهنگی های لازم با مرجع قضائی در این خصوص انجام شد.

این مسئول انتظامی تصریح کرد: این اراضی که در حوالی شاهرود در منطقه ای معروف به صحرای جلالی قرار دارد از سال 1387 به شکل غیرقانونی تصرف و حصارکشی شده بود.

وی، ارزش ریالی این اراضی را بالغ بر 11 میلیارد اعلام کرد و افزود: با حضور ماموران انتظامی و نمایندگان دستگاه قضا و اداره مسکن و شهرسازی شهرستان عملیات رفع تصرف اجرا و مراتب صورتجلسه شد.

فرمانده انتظامی استان با اعلام تکمیل پرونده و تحویل متهم به مرجع قضائی از اقدام قاطع ناجا در این گونه موارد خبرداد و گفت: این رفتارهای غیرقانونی بدون کوچکترین اغماض با برخورد پلیس مواجه خواهندشد.

 

پرونده‌های زمین‌خواری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر