کد خبر: 381524 A

استاندار مازندران خبر داد:

استاندار مازندران از افزایش 83 ‏درصدی دستگیری خرده فروشان مواد مخدر خبر داد.

به گزارش ایلنا از ستاد مبارزه با مواد مخدر، ربیع فلاح جلودار در جمع فرماندهان نیروی انتظامی و در جشنواره بزرگ مبارزه با خرده فروشان مواد مخدر گفت: ‏نیروی انتظامی پاسدار نظم و امنیت و حافظان اقتدار نظام هستند که در راه تامین و تداوم آسایش مردم مومن و انقلابی از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنند‎.

وی گفت: در سایه امنیت، توسعه همه جانبه و پایدار در زمینه های اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی محقق می‌شود.

استاندار مازندران ادامه داد: در احادیث آمده که دو نعمت با هم همراه و توام هستند یکی امنیت و دیگری سلامت واقعا بدون تامین امنیت و تمهید زمینه و بستر مشارکت مردم، ‏استان به شکوفایی و بالندگی دست نخواهد یافت‎.

فلاح جلودار گفت: دولت تدبیر ‏و امید همه همت و تلاش خود را در صحنه داخلی و بین المللی برای رونق اقتصادی و افزایش اشتغال بکارگرفته است‎

وی تاکید کرد: در زمان مسئولیت ایشان در مازندران شاهد اتفاقات و اقدامات بسیار ارزشمند در استان بودیم که اجرای موفق طرح مکنا و پاکسازی مناطق آلوده و ‏ساماندهی و مدیریت مناطق جرم خیز ، افزایش کشفیات مواد مخدر ، ارتقاء امنیت اجتماعی ، کاهش بسیاری از جرائم از جمله این دستاوردها و موفقیت‌هاست‎

استاندار مازندران با اشاره به رویکرد مهم ساماندهی مسائل اجتماعی در برنامه ششم توسعه گفت: با فرمان مقام معظم رهبری باید سالانه شاهد موفقیت 5 درصدی در ‏مبارزه با مواد مخدر و کاهش طلاق باشیم .‏‎

وی افزایش سرمایه اجتماعی و کاهش آسیب های اجتماعی را از جمله رویکردهای دولت تدبیر و امید دانست و گفت : با تلاش نیروهای دلسوز انتظامی شاهد افزایش 83 ‏درصدی دستگیری خرده فروشان مواد مخدر و افزایش 47 درصدی دستگیری عناصر قاچاق نسبت به مدت مشابه سال قبل هستیم‎ .

استاندار مازندران تصریح کرد : یکی از دلایل اصلی افزایش طلاق بحث مواد مخدر و افراد معتاد هستند و ما هر چه بتوانیم با باندهای توزیع و اشاعه مواد مخدر و ‏رونگردان ها برخورد کنیم شاهد کاهش آسیبها در جامعه خواهیم بود‎ .

وی گفت: امروز استان مازندران در حوزه امنیت از جایگاه ممتازی در کشور برخوردار است و چهره استان امروز متحول شده است‎ .

استاندار مازندران اظهار داشت: مازندران از استان‌های تاثیرگذار کشور است و 23 میلیون تردد و 5 / 11 میلیون نفر اقامت شب در نوروز 95 بیانگر علاقه مردم عزیز ‏ایران به این دیار علوی و ظرفیت های گردشگری آن است‎ .

همچنین در این مراسم استاندار مازندران با اهداء لوح تقدیر از همت بلند و تلاش های جهادی سردار جعفری نسب فرمانده انتظامی مازندران تقدیر و تشکر کرد.

 

ستاد مبارزه با مواد مخدر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر