کد خبر: 382671 A

سرخو مطرح کرد:

عضو شورای اسلامی شهرتهران پیشنهاد داد درباره رسیدگی به شرایط نابسامان کودکان اجاره‌ای از جانب شهرداری تهران اهتمام ویژه‌ای صورت گیرد.

به گزارش ایلنا، محسن سرخو؛ عضو شورای اسلامی شهرتهران در دویست و شصت و هشتمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران درباره کودکان اجاره ای دردست متکدیان اعلام کرد: مشتریان آیند پلیس و بزهکاران آتی شهر تهران کودکان اجاره ای خردسالی هستند که در نهایت ظلم و بی عدالتی ، بیهوشی از مصرف مواد مخدر و دارو به پشت زنان متکدی بسته شده اند.

وی افزود: همین افراد خردسال که کسی از حقوق آنها دفاع نکرده و قربانی این بی عدالتی بوده اند در سنین نوجوانی و بلوغ بدنبال جبران مافات و گرفتن حق و حقوق از دست رفته خود و انتقام از جامعه خواهند بود.

سرخو پیشنهاد داد نسبت به توجه ویژه به معضل اجتماعی مذکور و رسیدگی به شرایط نابسامان کودکان اجاره‌ای از جانب شهرداری تهران اهتمام ویژه ای صورت گیرد.

لزوم ساماندهی دستفروشان در سطح شهر

سرخو همچنین در خصوص ساماندهی دستفروشان سطح شهر تهران گفت: لازم و ضروری است که شهرداری تهران با همکاری نیروی انتظامی در محلات نسبت به تامین فضا و مکان مناسب جهت ساماندهی دستفروشان اقدامات لازم را صورت دهند.

رود دره فرحزاد محل اجتماع معتادین و دلالان مواد مخدر

وی در ادامه در خصوص شرایط اجتماعی نابسامان و مصرف مواد مخدر در منطقه رود دره فرحزاد خاطرنشان کرد: طی بازدید انجام شده از منطقه مذکور مشاهده شد که تجمع معتادین و خرید و مصرف مواد مخدر به صورت یک امر طبیعی صورت می پذیرد به طوریکه ساکنین و حتی کودکانی که در کوچه و خیابان مشغول بازی هستند به صورت مستمر شاهد مصرف مواد توسط معتادین می باشند.

وی پیشنهاد داد که شهرداری تهران به پروژه ساماندهی اجتماعی منطقه رود دره فرحزاد نه تنها به عنوان یک پروژه ای منطقه ای بلکه به عنوان یک پروژه شهری نگاه کند و نسبت به رفع مشکل مذکور اهتمام ویژه ای داشته باشند.

محسن سرخو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر