کد خبر: 390711 A

رییس سازمان امداد و نجات در پیامی شهادت آتش‌نشان فداکار که روز گذشته در طی عملیات مهار آتش در یک ساختمان 4 طبقه جان خود را از دست داد را تسلیت گفت.

به گزارش ایلنا،  ناصر چرخساز رییس سازمان امداد و نجات در پیامی شهادت آتش نشان فداکار "علی قانع"  که روز گذشته در طی عملیات مهار آتش در یک ساختمان 4 طبقه جان خود را از دست داد را  به خانواده وی و سازمان آتش نشانی کشور تسلیت گفت.

متن پیام به شرح ذیل می‌باشد:

"بسم الله الرحمن الرحیم"

آنان که در راه خدا قدم برداشته و از جان و مال خوبش در راستای خدمت به خلق پروردگار دریغ ندارند، مقامی همچون شهدا داشته و بهشت را توشه دنیای باقی خود خواهند کرد.

شهادت آتش‌نشان دریادل "علی قانع" که با ایثار و شجاعت، بی‌محابا دل به شعله‌های آتش زد به همگان نشان داد فرهنگ ایثار، جوانمردی، جهاد و شهادت همچنان در وجود جوانان این مرز و بوم زنده و پویا است و هستند افرادی که با روحیه‌ای نظیر دوران پر افتخار دفاع مقدس، پای در عرصه خدمت‌گذاری گذاشته و تا آخرین نفس برای آرامش، امنیت و آسایش همشهریان و هموطنانشان تلاش می‌کنند.

اینجانب ضمن تسلیت به خانواده شهید علی قانع و همکاران این آتش‌نشان قهرمان، از خداوند متعال برای او بالاترین درجات و برای همه داغدیدگان صبر و اجر خواهانم.

 

پیام تسلیت سازمان امداد و نجات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر