کد خبر: 392646 A

سخنگوی سازمان آتش‌‌نشانی به ایلنا خبر داد:

سخنگوی سازمان آتش نشانی از وقوع آتش سوزی در ساختمان 6 طبقه در خیابان نیروی هوایی خبرداد و گفت: در این حادثه کسی آسیب ندید و 12 نفر از ساکنان ساختمان جان سالم به در بردند.

جلال ملکی؛ سخنگوی سازمان آتش نشانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار کرد: در ساعت 12:12 در یک ساختمان مسکونی در 30 متری نیروی هوایی خیابان براداران شهید حسنی اعلام شد که دو ایستگاه همراه 2 دستگاه نردبان و تشک نجات و تجهیزات کامل به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: با حضور آتش‌نشانان مشخص شد که یک ساختمان 6 طبقه 10 واحدی دچار حریق شده بود که کانون اصلی آتش در طبقه 4 در یک واحد 100 متری بود و بخش اعظم  این واحد شعله ور و  در حال سرایت به واحد های دیگر بود و همچنین دود زیادی این منطقه را فراگرفته بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی گفت: تمام ساکنان واحد به بالکن پناه برده بودند و توانایی خروج نداشتند که با استفاده از نردبان هیدرولیک نجات داده شدند و به دلیل تجمع دود زیاد، عده‌ای از ساکنان ساختمان نیز به طبقات فوقانی رفته بودند که توسط نیروهای آتش‌نشانی به بیرون ساختمان انتقال داده شدند.

وی افزود: آتش نشانان در چند نقطه همزمان مشغول به مهار آتش بود و نجات ساکنان بودند و در نهایت در ساعت 14:25 دقیقه با نجات 12 نفر از ساکنان ساختمان و مهار کامل آتش این عملیات پایان یافت و از سرایت آن به دیگر نقاط جلوگیری شد.

وی در پایان اظهار کرد: در حال حاضر کارشناسان در حال بررسی علت آتش سوزی هستند.

 

آتش سوزی سخنگوی سازمان آتش نشانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر