کد خبر: 393051 A

مدیرعامل سازمان انتقال خون ایران اعلام کرد:

مدیرعامل سازمان انتقال خون ایران در آستانه شروع لیگ شانزدهم برترفوتبال گفت: فصل جدید لیگ برتر فوتبال در دوره شانزدهم با شعار 'با اهدای خون، زندگی را به اشتراک بگذاریم' آغاز می‌شود.

به گزارش ایلنا از سازمان لیگ فوتبال ایران، پورفتح اله مدیرعامل سازمان انتقال خون ایران گفت: فصل جدید لیگ برتر فوتبال در دوره شانزدهم از روز دوشنبه چهارم مرداد١٣٩٥ در حالی شروع خواهد شد که شعار 'با اهدای خون، زندگی را به اشتراک بگذاریم' در تمام ورزشگاههای محل برگزاری مسابقات هفته اول برای ترویج فرهنگ اهدای خون طنین انداز خواهد شد.

وی با اشاره به برگزاری مراسم ویژه هفته اول لیگ برتر و با تاکید بر نقش سازنده و بی نظیر فوتبال در ترویج رفتارهای انسانی و ایجاد بسترهای امید آفرین در جامعه گفت: در سال گذشته، بعد از حمایت سازمان لیگ از فرهنگ اهدای خون در مسابقات لیگ پانزدهم شاهد حضور و پیوستن جوانان داوطلب اهدای خون به مراکز اهدای خون بودیم که گواه بر اثرگذاری بی نظیر فوتبال در جامعه است و امیدواریم امسال هم با اتفاق های خوش رو به رو شویم که ماحصل آن نجات جان بیماران است.

وی ادامه داد: نگاه انسانی مجموعه عزیزان در فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ و به ویژه مهدی تاج ریاست فدراسیون و روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان لیگ در همکاری شایسته برای فرهنگ سازی امر انسان دوستانه اهدای خون یک الگوی مناسب برای دیگر نهادهای اثرگذار است که برای نجات جان دهها هزار بیمار نیازمند به خون، نقش آفرینی کنند.

قرار است در مسابقات هفته اول لیگ برتر و پیش از شروع بازی ها، در کنار ویژه برنامه های مختلف از تعدادی بازیکن و مربی به عنوان 'اهدا کنندگان خون'، طی مراسمی تقدیر به عمل آید و همچنین تعدادی از این عزیزان به عنوان 'سفیران ورزشی فرهنگ اهدای خون' معرفی شوند.

 

انتقال خون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر