کد خبر: 393134 A

استاندار لرستان:

ایلنا: استاندار لرستان با تاکید براینکه آتش‌سوزی در خط لوله پلی اتیلن پلدختر عمدی نبوده است، گفت: میزان دقیق خسارات این حادثه آتش‌سوزی مشخص نیست.

به گزارش ایلنا، هوشنگ بازوند شامگاه جمعه با اشاره به انفجار گاز در خطوط لوله منطقه پران پرویز پلدختر اظهار داشت: این حادثه ساعت 16:20 امروز اتفاق افتاده و خوشبختانه در حال حاضر به‌ صورت 100 درصد مهار شده است.

وی افزود: این خطوط خوراک پتروشیمی را از جنوب غرب منتقل می‌کند که در اثر شکستن لوله این حادثه اتفاق افتاده است.

استاندار لرستان با بیان اینکه علت این حادثه در دست بررسی است عنوان کرد: در اولین اقدام بلافاصله پس‌ از این حادثه با مدیرعامل شرکت تماس گرفته و شیر انتقال گاز به‌ صورت کامل مسدود شد.

استاندار لرستان بیان کرد: با روی دادن این حادثه به‌ سرعت مدیریت بحران استان و شهرستان به منطقه اعزام و تمامی امکانات نیز به‌کار گرفته شد و با پیگیری، یک فروند بالگرد نیز به محل اعزام شد.

وی تصریح کرد: مقداری گاز در لوله‌ها باقی ماند که منتظر ماندیم بسوزد زیرا نشت آن برای اهالی منطقه خطرناک بود، مصدومان این حادثه 12 نفر بودند و این افراد نیز به‌ صورت سطحی دچار سوختگی شدند که خوشبختانه کار مداوا و درمان آن‌ها نیز به‌ سرعت انجام شد.

بازوند خاطرنشان کرد: میزان دقیق خسارات این حادثه آتش‌سوزی مشخص نیست و نیاز به زمان دارد، این اتفاق به‌هیچ‌ وجه عمدی نبوده و در حال حاضر نیز تمامی عوامل در منطقه حضور داشته و جای هیچ‌گونه نگرانی وجود ندارد.

آتش سوزی خط لوله پلی اتیلن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر