کد خبر: 398077 A

رییس پلیس آگاهی ناجا مطرح کرد:

رییس پلیس آگاهی ناجا از عزم جدی نیروی انتظامی در راستای مبارزه با قاچاق و تقویت امنیت اقتصاد ملی خبر داد و گفت: انهدام مکشوفات،انگیزه خوبی برای مرزبانان در راستای مبارزه با قاچاق کالاست.

به گزارش ایلنا از  پایگاه خبری پلیس، سردار "محمدرضا مقیمی" با حضور در جلسه قرارگاه "مقداد" فرماندهی مرزبانی ناجا در جمع شور مرکزی فرماندهان مرزبانی به بررسی راهکارها و مشکلات مبارزه با قاچاق کالا با محوریت دو استان "هرمزگان" و "بوشهر" پرداخت.

وی در حاشیه این جلسه اظهار کرد: یکی از اولویت های سال 1395 در ناجا، مبارزه با قاچاق کالا و ارز است که در همین راستا قرارگاهی تشکیل و از ابتدای امسال به جد با محوریت استان های مرزی شروع به کار کرده است.

رئیس پلیس آگاهی ناجا ادامه داد: قرارگاه مبارزه با قاچاق کالا به چالش ها و مشکلات مبارزه با قاچاق به صورت مستمر و جدی پرداخته است.

دبیر قرارگاه مبارزه با قاچاق کالا در ناجا تصریح کرد: انهدام مکشوفات، انگیزه خوبی برای مرزبانان در راستای مبارزه با کالای قاچاق در حوزه مرزها می باشد و آنچه که اهمیت بسیاری دارد و به امنیت اقتصادی و تقویت تولید ملی کمک می کند ؛ اقدام برای مبارزه جدی در جهت جلو گیری از ورود کالای قاچاق و مبارزه بی امان با آن است.

وی اضافه کرد: به لطف خدا مجموعه ناجا و در خط مقدم آن مرزبانی،در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری در رسیدن به یک اقتصاد مقاومتی و شکوفایی اقتصاد ملی، به صورت مستمر و با تلاش شبانه روزی انجام وظیفه کرده است.

سردار مقیمی تاکید کرد: اولویت مرزبانی در مبارزه با قاچاق کالا،جلوگیری از ورود کالا است و مهم این است که مرزبانان ما در خط مقدم حفظ و حراست مرز های کشور از ورود کالای قاچاق به داخل جلو گیری کنند.

این مقام ارشد انتظامی گفت: در نیروی انتظامی احکام انهدام کالاهای مکشوفه را پیگیری می کنیم و انگیزه های زیادی وجود دارد که از طریق فرمانده ناجا همچنین فرماندهان فرمانده مرزبانی و انتظامی این موضوع مدیریت و اقدام شود.

وی با اشاره به دستاوردهای قرارگاه مبارزه با قاچاق کالای ناجا از ابتدای سال جاری تاکنون، گفت : از ابتدای سال تاکنون شاهد افزایش کشفیات در حوزه کالاهای مختلف بودیم و بخش اعظم این کشفیات توسط مرزبانان پرتلاش ناجا صورت گرفته و با توجه به نیاز مرزبانی به امکانات و تجهیزات به روز، اگر این تجهیزات برای آنان فراهم شود حتی می توانند در این حوزه به موفقیت های بیشتری دست یابند.

مکشوفه قاچاق سردار مقيمي
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر