کد خبر: 398087 A

ایلنا: نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی روز خبرنگار را به تمامی فعالان عرصه خبر و به ویژه خانواده شهدای خبرنگار و خانواده بزرگ ایثارگران تبریک گفت.

به گزارش ایلنا، متن پیام حجت الاسلام و المسلمین شهیدی به شرح زیر است:

«بسمه تعالی

هفدهم مرداد ماه سالروز شهادت شهید محمود صارمی، روز خبرنگار و بزرگداشت کسانی است که از این موهبت برخوردار شده ­اند که قلم‌هایشان دستاویز سوگند الهی باشد.

قلم را شأنی است که خدای کریم به آن قسم یاد کرده است و این نشان از رفعت و عظمت و در عین حال حساسیت جایگاه صاحبان آن دارد آنان که می توانند با قلم هایشان آزادوار و اخلاق­ مدار روایتگر حق و حقانیت باشند. 

این روز فرصتی است برای تجلیل از مقام خبرنگاران و فعالان عرصه خبر و اطلاع ­رسانی و پاس­داشت حرمت حق گویی و حقیقت نمایی و یادی از تمامی خبرنگاران شهید و ایثارگری که در طول هشت سال دفاع مقدس هم­دوش با رزمندگان دلیر اسلام، لحظه به لحظه آن حماسه غرورآفرین را روایت کردند و در بازتاب و انعکاس آن سلحشوری‌­ها جان دادند و زخم برداشتند.

به پاس حرمت حق گویی و حریم روایتگران حقیقت، روز خبرنگار را به تمامی فعالان عرصه خبر و به ویژه خانواده شهدای خبرنگار و خانواده بزرگ ایثارگران تبریک عرض می‌نمایم. دوام توفیق در خدمتگزاری به ملت شریف ایران و تکریم خانواده ­های شهدا و ایثارگران انقلاب را برای تمامی عزیزان از حضرت رحمان مسألت دارم.»

روز خبرنگار حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی شهیدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر