کد خبر: 405645 A

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی به ایلنا خبر داد:

ایلنا: سخنگوی سازمان آتش نشانی از آتش‌سوزی در پارکینگ یک ساختمان مسکونی در خیابان استخر خبر داد.

جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در مورد حادثه آتش‌سوزی صبح امروز در خیابان استخر گفت: در ساعت 5:29 صبح امروز یک مورد حادثه آتش‌سوزی اطلاع داده شد که به دنبال آن سه ایستگاه، به همراه تشک و نردبام به محل حادثه واقع در خیابان استخر کوچه 232 اعزام شدند.

وی ادامه داد: این حادثه در یک ساختمان مسکونی پنج طبقه با 15 واحد  رخ داده بود و  پس از حضور عوامل آتش‌نشانی در محل مشاهده شد که تعدادی خودروی سواری در پارکینگ این مجتمع مسکونی قرار داشته و یک دستگاه سواری پرشیا دچار حریق شده است.

ملکی افزود: آتش‌نشانان به دو گروه تقسیم شدند؛ یک گروه از آتش‌نشانان با توجه به دود زیادی که ساختمان را فرا گرفته بود،  عملیات نجات در طبقات را برعهده گرفتند و 13 نفر از ساکنان این مجمتع مسکونی را خارج کرده و به محل امن انتقال دادند که  یک نفر از آنها از ناحیه دست دچار سوختگی و سه نفر نیز دچار دود گرفتگی شده بودند و به عوامل اورژانس مستقر در محل حادثه تحویل داده شدند. گروه دیگر آتش‌نشانان نیز  عملیات اطفای حریق را به شکل همزمان انجام داده و پیش از سرایت آتش از سواری پرشیا به دیگر خودروها، موفق به اطفای کامل حریق شدند.

آتش سوزی در خیابان استخر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر