کد خبر: 414879 A

در خانه امید؛

دوازدهمین بازارچه خیریه سمر با هدف یاری‌رسانی به بیماران مبتلا به سرطان بالای ۱۴ سال و همچنین عرضه مستقیم کالاهای مورد نیاز شهروندان، از پنجم تا نهم مهرماه ۹۵ در خانه امید موسسه خیریه سمر برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا از روابط عمومی موسسه خیریه سمر، این بازارچه خیریه هرساله با حضور خیرین، هنرمندان و ورزشکاران محبوب و مردمی و همراه با عرضه مستقیم کالا توسط تولیدکنندگان در خانه امید موسسه سمر برگزار می‌شود.

غرفه های آرایشی و بهداشتی، لوازم تحریر، زیورآلات، تزئینات منزل  و دکور، مواد غذایی، لوازم رایانه، گل و گیاه، پوشاک و همچنین غرفه غذای خانگی و سالم سمر به‌صورت ویژه در این بازارچه حضور خواهند داشت.

بنابر این گزارش، در این بازارچه علاوه بر امکان خرید و عرضه غذاهای سالم، برنامه‌های جانبی و متنوعی با حضور هنرمندان و ورزشکاران نیز برای بازدیدکنندگان برگزار خواهد شد.

شایان ذکر است تمامی عواید حاصل از اجاره غرفه‌ها و فروش رستوران سمر به نفع کمک به افراد مبتلا به سرطان بالای ۱۴ سال صرف خواهد شد.

این بازارچه خیریه از پنجم تا نهم مهرماه ۱۳۹۵ در محل خانه امید موسسه خیریه سمر واقع در خیابان دولت، خیابان شهید وارسته، نبش کوچه کابلی از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب برگزار می‌شود.

 

بازارچه خیریه سمر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر