کد خبر: 416585 A

سرخو:

ایلنا: عضو شورای شهر تهران گفت: افشای نام دو تن از خبرنگاران صداوسیما در لیست تعاونی مسکن شهرداری برخی را برآشفته کرده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محسن سرخو در جلسه امروز شورای شهر تهران با گرامیداشت ایام سوگواری سالار شهیدان امام حسین (ع) گفت: آنان که در کوفه راه را بر سیدالشهدا (ع) و همراهان نورانی ایشان بستند؛ ظاهراً کافر نبودند و همه ظواهر دین را رعایت می‌کردند. عده ای نیز شیعه بودند، ولی مال حرام در زندگی و شکم‌های آنها انباشته شده بود. در حادثه عاشورا بارها به آنها تذکر داده شد که شاید دست بردارند، ولی آنقدر توجیهات قوی برای مال‌های حرام خود درست کرده بودند که خود و کارهای خود را حق و هر آنچه مقابل آنها قرار داشت؛ باطل می‌انگاشتند.

وی با تاکید براینکه در پایان امام حسین (ع) در هنگام مشاهده هجمه به حرم فرمودند؛ اگر دین ندارید، لااقل آزاده باشید، ولی آنها نه دین داشتند و نه آزاده بودند، ادامه داد: در هر زمان و هر مکان می‌توان حسینی زیست و از حق دفاع کرد، می‌توان سکوت کرد و رضایت داد و یا خدای ناکرده مستعد حضور در لشگر ابن سعدها شد.

وی با اشاره به اینکه امروز در سوریه و عراق شاهد حضور داعشی‌هایی هستیم که با مال حرام شاهزاده‌های عیاش سعودی که از منابع عمومی آن شبه جزیره تامین شده، ارتزاق می‌کنند و کربلایی دیگر را رقم می‌زنند اظهار کرد: در دور و بر ما نیز پر است از لغزشگاه‌هایی که باید از آن پرهیز شود، زیرا مال حرام فکر و وجود انسان را می‌بلعد.

سرخو عنوان کرد: نمی‌دانم چرا سایت دروغ ساز کذاب نیوز به اینجانب و همسرم نسبت دروغ می‌دهد و با قلدری پاسخ‌های ایشان را درج نمی‌کنند و بنده هم تاکنون هیچ پاسخی نداده‌ام، زیرا علت این دروغ پردازی‌ها را نمی‌دانم.

رئیس فراکسیون کارگری شورای شهر تصریح کرد: آیا دلیل این موضوع تذکر اینجاب به ب.ز برمی‌گردد که از سردمداران کاسبان تحریم بوده و در یک مصوبه محیرالعقول در سال 92 در مکانی که به هیچ کس بیش از دو طبقه روی زمین مجوز ساخت نداده‌اند به او 38 طبقه داده‌اند.

وی افزود: نمی‌دانم آیا دلیل این موضوع تذکر بنده به شهردار در خصوص درج نام دو تن از خبرنگاران صداوسیما در تعاونی مسکن شهرداری است که تخفیف نجومی گرفته و آنها را برآشفته است و یا از این عصبانی هستند که چرا نام هیچ‌یک از دوستان ما در لیست املاک نجومی قرار ندارد.

سرخو در پایان گفت: بنده به این افراد می‌گویم آزاده باشید، اما چون نتیجه را می‌دانم، پس شمشیرهای دروغ و تهمت خود را فرود آورید که خدا احکم‌الحاکمین است.

شورای شهر تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر