کد خبر: 418645 A

در شهرستان بهشهر رخ داد؛

ایلنا: یک اصله درخت قدیمی در دوراهی جاده عباس آباد هنگام عبور عزادارن شکست و با پاره کردن سیم برق بر روی جمعیت عزادار افتاد .

به گزارش خبرنگار ایلنا از ساری، یک اصله درخت قدیمی در دوراهی جاده عباس آباد هنگام عبور عزادارن شکست و با پاره کردن سیم برق بر روی جمعیت عزادار افتاد.

محمد سلطان تویه مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران در گفتگویی با خبرنگار ایلنا در ساری با تایید این خبرگفت: در ساعت ۵۳ : ۱۴ امروز سه شنبه ۲۰ مهرماه خبر این حادثه به مرکز پیام شرق استان اعلام شد، و بلافاصله ۳ دستگاه آمبولانس به محل حادثه که در منطقه جاده نظامی عباس آباد (بهشهر) بود اعزام شدند، اخبار اولیه از مصدوم شدن ۱۰ نفر و فوت یک آقای ۶۰ ساله حکایت دارد.

وی افزود: در این حادثه پس از گزارش نهایی بیمارستان امام خمینی بهشهر، مجموعا ۱۹ مصدوم و یک فوتی بوده، که ۹ نفر به صورت سرپایی درمان شدند، و یک نفر به بیمارستان زارع ساری منتقل شد و ۹ نفر هم در بخشهای جراحی و ارتوپدی بیمارستان امام خمینی بهشهر بستری شدند. گزارشی از وخامت هیچ یک از مصدومین بیان نشده است

سلطان تویه اضافه نمود: یک آقای ۳۰ ساله بدلیل سوختگی ناشی از برق گرفتگی قرار هست به بیمارستان سوختگی زارع ساری منتقل شود.

                              82264464-71086946

                                82264464-71086981

سقوط تیر برق بر روی عزادران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر