کد خبر: 424346 A

شرکت واحد اتوبوسرانی تهران به مناسبت 13 آبان‌ماه خدماتی ویژه به شهروندان تهرانی ارائه می‌دهد.

به گزارش ایلنا، شرکت واحد اتوبوسرانی تهران به مناسبت  برگزاری مراسم ۱۳آبان روز دانش آموز و تسخیر لانه جاسوسی در نظر دارد  به منظور ارائه خدمات بهینه حمل ونقلی به شهروندان برای شرکت در مراسم، اتوبوس‌های این شرکت از ساعت 8 صبح مورخ 13/8/95 ازخطوط فعال در میادین نسبت به جابجائی شهروندان به نزدیک‌ترین محل برگزاری مراسم در مقابل لانه جاسوسی سابق اقدام کند.

براساس این گزارش میادین مورد نظر به این شرحند: میادین خراسان ، قدس، امام خمینی(ره)، تجریش، راه آهن، امام حسین (ع)، سپاه، انقلاب اسلامی، ولیعصر (عج) و پایانه شهید محلاتی.

همچنین به دلیل مسدود بودن خیابان طالقانی و خیابان‌های منتهی به محل برگزاری مراسم مقرر شده نسبت به تغییر مسیر تردد اتوبوس‌های خطوط عبوری به محل برگزاری مراسم بشرح زیر اقدام شود:

تمامی اتوبوس‌های خطوط عبوری در مسیر شرق به غرب خیابان طالقانی از خیابان شریعتی -طالقانی-مفتح - سمیه - حافظ و انقلاب تردد خواهند کرد . 

اتوبوس‌های خطوط عبوری در جنوب به شمال خیابان مفتح از خیابان بهار شمالی - میدان بهار - سلیمان خاطر - مفتح شمالی و میدان هفتم تیر تردد می‌کنند . 

اتوبوس‌های خطوط عبوری در شمال به جنوب خیابان سپهبد قرنی از خیابان کریمخان - حافظ - انقلاب - فردوسی و ادامه مسیر تردد می‌کنند. 

 

مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران 13 آبان ماه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر