کد خبر: 429010 A

ایلنا: فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: باند تهیه و توزیع مواد مخدر صنعتی معروف به ناتاشا در بیرجند متلاشی و چهار نفر از اعضای آن دستگیر شدند.

به گزارش ایلنا، سرتیپ مجید شجاع افزود: با شکایت مردم از طریق تلفن 110 مبنی بر فعالیت گسترده باند مواد مخدر صنعتی که آسایش شهروندان را سلب کرده بود، بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

وی افزود: با شناسایی مخفیگاه متهمان نتیجه تحقیقات در اختیار مقام های قضایی قرار گرفت و دستور لازم برای دستگیری آنها صادر شد و ماموران به محل اعزام شدند.

وی یادآور شد: به صورت ضربتی سردسته باند به نام ناتاشا به همراه سه نفر دیگر که در حال بسته بندی مواد مخدر بودند دستگیر شدند و در بازرسی از محل 53 گرم شیشه، آلات و ادوات استعمال مواد مخدر و یک دستگاه ترازوی دیجیتال کشف و ضبط شد.

وی گفت: متهمان با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل شدند.

وی اظهار کرد: امسال 19 تن مواد مخدر در استان کشف شد که در این ارتباط 41 باند مواد مخدر متلاشی و 712 نفر دستگیر شدند که نسبت به مدت مشابه سال قبل 35 درصد افزایش یافته است. 

فرماندهی انتظامی استان گفت: امروزه یکی از روش های رایج برای درمان بزهکاران و اصلاح آنها و پیشگیری از وقوع جرم در بیشتر کشورهای دنیا شیوه مصرف درمانی است.

کشف مواد مخدر در کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر