کد خبر: 429801 A

ایلنا: جلسه شورای ارزیابی و تصویب نشان دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور در اداره کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم برگزار شد.

به گزارش ایلنا، شورای ارزشیابی و تصویب نشان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی به محوریت اداره کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم و با بکارگیری اعضای هیات علمی در حوزه هنری-گرافیکی به بررسی و تصویب نشان‌های ارسالی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی می‌پردازد و بر این اساس اساتید و اعضای این شورا در دومین جلسه خود در سال ۹۵ به بررسی نشان‌های پیشنهادی از سوی مراکز آموزش عالی "نور هدایت" شهرکرد، "پارس رضوی" گناباد، "پالایش" اصفهان، "استرآباد" گرگان، "علامه مجلسی" اصفهان و "کمیل" کرد کوی پرداختند.

در پایان این جلسه نیز نشان‌های پیشنهادی از سوی موسسات "نور هدایت شهرکرد"، "پارس رضوی" گناباد، "استرآباد" گرگان و "کمیل" کرد کوی تایید و نشان موسسات "علامه مجلسی" و "پالایش" اصفهان جهت انجام تغییرات و اصلاح به این مؤسسات بازگردانده شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی معاونت فرهنگی واجتماعی وزارت علوم، نشان‌های تائید شده در شورای ارزشیابی و تصویب نشان از سوی مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم جهت بهره‌برداری به این موسسات ابلاغ خواهد شد.

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر